Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Emeli egy nő értékét,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Emeli egy nő értékét, ha sok ideig nem fekszik le veletek? Beindítja a vadászösztönötöket? Mennyi ideig tart ki szex nélkül az érdeklődésetek, ha igazán tetszik egy nő?

Figyelt kérdés

2020. jún. 13. 09:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
59%
2-3 hétig kitartanak az érdeklődésem.
2020. jún. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
75%

Én nem bánom ha pár találkozás erejéig még tartóztatja magát. Csak az azért valahogy jelezze, hogy van esélyem, mert ha teljesen elzárkózik, akkor lehet lelépek.

Mondjuk a csók az jó jel, de volt egy lány aki nagyon jól csinálta csók nélkül is. Randi végén amikor elköszöntünk és lépett hármat riszált egyet a fenekén, egy jó nagyot csípőből. Innen tudtam, hogy nem lesz értelmetlen keresnem később is.

2020. jún. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%
Ettől nem lesz senki értékesebb, de játszmázz nyugodtan. Ha meg nagyon nincs más és dugni akar, ki fogja várni.
2020. jún. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
53%
Felnőtt férfiként nekem sem kedvem, sem időm, sem energiám nincs arra, hogy valami nőcske játssza a jégkirálynőt, és hetekig, hónapokig húzza az agyamat.
2020. jún. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
46%

Mi van pár hónapja együtt vagyunk és nem volt még szex mert nem vagyunk kanos állatok akik nem bírnak enélkül meglenni. És képzeljétek egyikünk érdeklődése sem lett lejjebb azóta sem. Szerintem aki igazán akarja a másikat nem az lesz a legfontosabb mennyiségben mennyit vitte az ágyba. Mert ha nem akkor már nem is biztos, hogy vele tervez.

26N

2020. jún. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
56%

5.-nek.


De vágod ugye, hogy közben a srác más csajt is pakolgat?


A szexualitás megélése pedig nem állatias. Csak Gyakoris barmoknak, akiknek nem jut nő, meg a sok szűzK. csajnak.

2020. jún. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
81%
Ez nekem is fura az otostol. Közelebb vagy a harmincöt, mint a huszhoz és kajak hónapok telnek el h lefekudnetek?
2020. jún. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
55%
évekig is kitart, főleg ha plátói a dolog. Az élet ilyen.
2020. jún. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
73%
Nem, nem vagyok óvodás hogy hónapokig randizgassak. Ha már tetszünk egymásnak akkor nézzük meg azt is hogy az ágyban összeillünk-e.
2020. jún. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
87%
Bolond agyu no erteken semmi nem dob. De ha raer, ugyis meghuz, csak kesobb.
2020. jún. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!