Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezekután még lenne kedvetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezekután még lenne kedvetek próbálkozni a lánynál?

Figyelt kérdés
Néhány hete facebookon beszélgetek egy lánnyal, aki nagyon megtetszett a képek alapján. Egy városban élünk, látásból ismerjük is egymást. Még a múlthéten megbeszéltük, hogy holnap fogunk találkozni, erre most szól, hogy elutazik a családjával egy napra. Ez is csak véletlenül került szóba, magától lehet nem is szólt volna, hogy ne számitsak rá. Bocsánatot sem kért amiért felboritja a programot, mintha teljesen természetes lenne. Csak annyit válaszolt, hogy "ami késik nem múlik". Nagyon vártam a holnapi napot, készültem rá, szabadnapot is kértem. Eddig nem mutattam, hogy csalódott vagyok, mert nem akartam hisztisnek tünni. Ti mit tennétek?

2020. jún. 10. 23:19
1 2
 11/15 Savlekotő ***** válasza:
100%
Lehet az utazás is csak kifogás,lehet igy koptatott le. Én elengedném.
2020. jún. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
89%

Ez egy primitív nő.

Felejtsd el, és örülj, hogy már akkor kiderült, amikor még semmi sem kezdődött el.

2020. jún. 11. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
87%
Gerinctelen, felejtős. A baj csak az, hogy nehezen találsz olyan nőt, aki nem ilyen.
2020. jún. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ez egy buta 3,14csa. Felejtős.
2020. jún. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem közöld vele, hogy neked ennyi elég volt, ha akar valamit akkor tudja hol talál.
2020. jún. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!