Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezekután még lenne kedvetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezekután még lenne kedvetek próbálkozni a lánynál?

Figyelt kérdés
Néhány hete facebookon beszélgetek egy lánnyal, aki nagyon megtetszett a képek alapján. Egy városban élünk, látásból ismerjük is egymást. Még a múlthéten megbeszéltük, hogy holnap fogunk találkozni, erre most szól, hogy elutazik a családjával egy napra. Ez is csak véletlenül került szóba, magától lehet nem is szólt volna, hogy ne számitsak rá. Bocsánatot sem kért amiért felboritja a programot, mintha teljesen természetes lenne. Csak annyit válaszolt, hogy "ami késik nem múlik". Nagyon vártam a holnapi napot, készültem rá, szabadnapot is kértem. Eddig nem mutattam, hogy csalódott vagyok, mert nem akartam hisztisnek tünni. Ti mit tennétek?

2020. jún. 10. 23:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%

Elfelejteném.

Aki a legelső alkalommal már ennyire érzéketlen tahó, azzal mit akarsz még kezdeni.


Ez az "ami késik, nem múlik" pedig lekezelő, jelzi, hogy

számára érdektelen ez a találkozási lehetőség.

Felejtsd el.

2020. jún. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
29éves vagyok, ő pedig 25. Nagyon nehezen igazodom ki rajta, kapok tőle hideget-meleget. Néha nagyon kedves, érdeklődő, a találkozás/program is az ő ötlete volt. Máskor pedig távolságtartó, egy-két szóban válaszol, és magától eddig csak egy alkalommal kezdeményezett beszélgetést.
2020. jún. 10. 23:24
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Nem égetném magam, hogy tovább próbálkozzak.
2020. jún. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%

Ha ez az alkalom miatta bukott akkor most nála pattog a labda.

Nyilván ha nagyon bejön nyomulhatsz de ha nem akarsz papucsnak tűnni akkor most lehet tovább beszélgetni és úgy csinálni mint akit nem nagyon érdekel a dolog. Ha ő nem hozza szóba akkor valószínűleg nem is akar semmit se.

2020. jún. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem foglalkoznék vele, mivel bocsánatot sem kért, végig nézte hogy te szabadnapot kérsz ki és családi progit meg nem aznap előtt tudja meg az ember szóval tuti kamum
2020. jún. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azt valójában nem tudja, hogy szabadnapot kértem miatta. Esetleg adjam tudtára, hogy csalódott vagyok, vagy azzal csak tovább égetném magam? Büntudatot sem szeretnék kelteni benni, de talán nem is érezne.
2020. jún. 10. 23:30
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Ember... Növessz már tököt és legyen tartásod. Ez a csaj nem akar tőled SEMMIT. Ne foglalkozz vele, mert csak saját magad járatod le.
2020. jún. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%

Ne tévesszen meg, hogy ő kezdeményez találkozót. Nagyon flegma, lekezelő ez a hozzáállás. Velem is volt ilyen, annyi különbséggel, hogy a csaj ígérgetett fűt-fát, meg hogy jaj mennyire sajnálja, de pont nem tudott eljönni a megbeszélt időben. Mindezt fél órával a találkozó előtt..

Ez nem hisztisnek tűnés, teljesen jogosan teszed, ha emiatt elmarasztalod. Bár igazából én felejteném az egészet

2020. jún. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%

" múlthéten megbeszéltük, hogy holnap fogunk találkozni, erre most szól, hogy elutazik a családjával egy napra. Ez is csak véletlenül került szóba"


Lol, és ha véletlen nem kerül elő, mikor akar volna szólni? Lefixáltátok a mikor-hol-t? Mert ez így tirpákság..


Nem csak randinál, hanem az élet minden területén.. Rengeteg proli ember van, aki akár szolgáltatást vesz igénybe, teljesen mindegy, tanár, fodrász,akármi, bunkóság nem tisztelni valaki más idejét.. Én ha van is ilyen, legutóbb a fodrászomnak is dobtam egy sms-t hogy kések 10-15 percet, pedig nem szoktak ott gondot csinálni belőle, mert sok paraszt le sem mondja csak ott várnak, aztán semmi.


Nekem az életben alapból megvan már a véleményem az ilyen prolikról.

Illetve én egybőlrá is kérdeztem volna, hogy "amúgy ha mostvéletlen nem ekrül szóba, mikor mondtad volna? Gondolom nem ma döntöttél úgy hogy inkább leutazol, ezt meg múlt héten dumáltuk."


Nem gáz, ha közben változik a program, simán előfordul. De nekem pl sokat elárul egy ember jelleméről. - nem csak randinál, de ha már a többinél is így felcs*sz, ott szevasz lenne bárkiről lenne szó. :D

N

2020. jún. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
66%
* De nekem pl sokat elárul egy ember jelleméről, ha nem képes legalább írni/szólni, hogy bocs, nem megyek..
2020. jún. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!