Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Játszótérre elhívhatok egy 21...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Játszótérre elhívhatok egy 21 éves srácot?

Figyelt kérdés

Az utcámban lakik egy srác, aki felvett msnre és mostanában sokat beszélgetünk. Ő már utalgatott rá, hogy esetleg átjönne, de én nem szeretném, ha átjönne, inkább sétálgatnék vagy bármi, még nem akarom hazahozni.:D Viszont faluban lakunk, és itt nincs semmi, csak kocsma(ami az oldalamról kizárva), focipálya, és játszótér.

Ezek közül a játszótér tűnik nekem a legideálisabbnak. Csak simán sétálgatni nem akarom elhívni, mert azt nem merem, kell valami ürügy, pl. hintázni van kedvem.:D

17/L


2010. júl. 31. 10:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Jóhogy elhívhatsz :D Ha akar veled találkozni úgy is elmegy bárhová hívod.
2010. júl. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nyugodtan hívd el :) Valami erdő, vagy ilyesmi nincs a közeletekbe? Mert szerintem az is jó lenne.. De ha nincs, akkor sétáljatok egyet a faluba, aztán utána menjetek és üljetek le a játszóra ;)

Sok sikert !

L

2010. júl. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A játszótér tökjó. :) Nem is kell ürügy, csak mondd meg neki hogy szeretnél vele találkozni, a játszótéren :)
2010. júl. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Persze.
2010. júl. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Szerintem is jó, viszont a vödröket és a homokozólapátokat ne felejtsétek otthon! xD
2010. júl. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hát ha mérleghintáztok akkor simán :)
2010. júl. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nalam a jatszoter az elso randihely. Viszem a dömpereket meg a betonkeveröket es a katonakat is :)

Nyugodtan hivd el legalabb lesz aki meglök ha hintazol =))

2010. júl. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
van ott egy olyan hinta, ami elég nagy és többen is beleférnek, akár el is lehet rajta feküdni, és ott elég nagy az esélye, h közel kerülünk eymáshoz:D
2010. júl. 31. 22:01
 9/10 anonim ***** válasza:
Ülj le szepen, 1-es!
2010. júl. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Persze, hívd el! :)


Érezzétek jól magatokat! :)

2010. aug. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!