Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy kb 1 hónapja tartó kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kb 1 hónapja tartó kapcsolatot könnyű otthagyni?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy 1 hónapja van együtt valaki a barátnőjével, és ennyi idős kapcsolatnál előfordulhat, hogy más lányokat nézeget, flörtölget velük? Vagy ilyenkor még a friss kapcsolat "vakítja el" a pasikat?


Egyáltalán egy hónapot mennyire lehet komolyan venni?


2010. júl. 30. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Még 2 évest is, pl nekem. :D
2010. júl. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez egyénfüggö
2010. júl. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő az egész.Van akit megvisel van akit nem...
2010. júl. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha nagyon szeretem a fiut és ö rakta ki a szüröm ak persze fáj, de ha mondjuk egy honap után én jövök rá hogy nem szeretem és én dobom akor nekem nem volt nehézmax egy két napig szomoru voltam utána röhögtem tovább
2010. júl. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A konkrét történet:

Van egy fiú aki tetszik, 2 hete ismerem. Szerintem én is tetszem neki, de az egyik közösségi portálon kb 1 hónapja rakta át a családi állapotát kapcsolatban-ra. (Nem tudom tényleg van-e barátnője, vagy csak valamilyen okból átrakta...) De ha van neki, akkor előfordulhat-e, hogy így is tetszem neki, vagy félreértettem a közeledését?

2010. júl. 30. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!