Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Veszélyes neten megismerkedett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszélyes neten megismerkedett pasikkal igazából is talizni?

Figyelt kérdés
Interneten megismerkedtem egy pasival, de én abszolút csak barátságot akartam. Ő viszont folyton arról beszél, amikor csetelünk, hogy mennyire kíván, és hogy mennyire jó lenne szexelni, amikor majd találkozunk, mert hogy meghívott magához. Nagyon veszélyes lenne tényleg talizni vele?
2007. dec. 14. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen pasik nem normálisak, nem találnak élőben maguknak barátnőt és itt élik ki beteges hajlamaikat. Talán reménykednek abban hogy valaki talán bedől nekik.Az én véleményem az, hogy ne találkozz vele.Régen énis chateltem, és néha még azt is megbántam,hogy beszélgettem vele, mert később jöttem rá hogy milyen is valójában... Arra nem gondoltál, hogyha te nem is akarsz vele lefeküdni, akkor erőszakoskodni fog? Jobb lenne ha élőben ismerkednél meg fiúkkal és ha megismerted és kedveled, jöhet a többi. CHATEN NEM ISMERED MEG AZ EMBERT, SOSEM LEHETSZ BIZTOS ABBAN HOGY KIVEL IS BESZÉLSZ. Dönts okosan. :)
2007. dec. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Szerintem ha barátságot szeretnél nem biztos hogy találkoznotok kellene az biztos hogy sok férfi ott éli ki magát a neten.de vannak kivételek én a neten találtam meg a nagy őt 5 honapja együtt élünk és várjuk első babánkat
2007. dec. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a neten keresztül nem lehet megkívánni valakit, csak a szexet önmagában... Kíváncsi lehet rád, de az a amax, a többi személytelen szex. Nehogy látatlanban felmenj valakinek a lakására! Én is ismerek boldog párokat, akik a neten ismerkedtek meg, de nem az ágyban kezdték...
2007. dec. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy!Én majdnem bedőltem!Már ott tartottunk hogy találkozunk!Azt mondta,hogy egy izmos jóképű pasi,aztán amikor megláttam őt,az egyik bevásárlóközpont(Mammut) elött (meg volt beszélve,hogy milyen ruhában lesz,ez alapján ismertem meg)elkapott a félelem!Egy csúnya,egyszerűen undorító állat állt a megbeszélt helyen!Már oda sem mentem hozzá,mert eleve féltem tőle....szóval a telefonban ari volt,meg minden,de élőben..pfúúúj...aztán felhívott,hogy hol vagyok már.Azt mondtam,hogy beteg lettem.Erre elkezdett ordítani a telefonba,hogy neki mennyibe klerült az az 1 csomag óvszer amit vett,meghogy ő mennyire várt engem,mert már -idézek:-Nem bírom tovább baszás nélkül,kefélni akarok veled!ÉRTED???!!!Ha nem jösz akkor elkaplak,és úgy megbaszlak,hogy vér jön majd a szádból is!!.Nah ebben a pillanatban letettem a telefont,kikapcsoltam.Másnap telóbolt,és számcsere.Mindíg is feltűnő volt nekem,hogy miért is akarja annyira,hogy átmenjek hozzájuk.Megjegyzem,a 8-ik kerben lakott....Nehogy vki félre értse,a barátom félig cigány,nem a cigányokkal van bajom,csak egyesek kissé túlzásba viszik.Tanulj az én hibámból,ne találkozz vele!Üdv
2007. dec. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Huh, most hogy így olvasom a válaszokat, mekkora szerencsém volt! :)

Én is neten ismertem meg a páromat, -ő volt az első és utolsó férfi is, akit neten ismertem meg-, de nem tudom, valahogy az első pillanatban éreztem, hogy ebből nem lesz baj. :)

Bár vannak pasik, akik a fenti példák alapján "működnek".

Szóval, ha mindenráron találkozni akar, és a lakására akar hívni, az nem sok jót jelent. Ha úgy döntesz, hogy találkoztok, akkor inkább válassz egy semleges helyet.

2007. dec. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Egy forgalmas helyen talán. De én félnék talizni.
2007. dec. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

én is a nagy őt a neten ismertem meg, de szexről szó sem volt a levelezésben egyszer sem, pedig régóta nem volt kapcsolata..

aki már ezzel kezdi az eleve egy képet sugároz magáról, a nőkhöz meg egyáltalán nem ért...

ha szereted a veszélyt, mert van ilyen!!! akkor próbáld meg, de ajánlom te is messzi távolból nézd meg...

ha félsz a veszélytől akkor meg se próbáld!!


igazából sok rosszat hallani a netes ismerkedésekről, de aki szerencsés az megtalálhatja élete párját, mivel akkor az információ adatbázis a neten, hogy a valószinűsége 100:1 hez hogy belebotlasz a közértbe, de nem kizárt :-))

egy rövid példa erre:

internetes cset egy fiúval, majd közli elutazik, és én is elutaztam irtam neki...majd utazom a vonaton IC, nem a helyemen ülők ahová a jegyet váltottam hanem egy napos helyre, felszáll egy megállónál valaki és követeli a helyét, mire én mutatok ott van még szabad 3 hely le lehet ülni, mire ő tovább követeli a helyét, majd leül.

Szembenézek vele ott ül az én chat partnerem :-) én felismertem ő nem nagyon..:-) eltelik a 7vége hétfőn újra chat, majd kérdezem milyen könyvet olvas mostanában, mire irja az irót- én megirom neki a könyv cimét /vonaton olvasta/ :-) erre megkérdezi én voltam a vonaton ?

az illető több ezer km-re él mo-tól és lekéste a vonatcsatlakozást, és pont arra a vonatra szállt melyiken én ültem, pont arra a helyre ült ahol én tévesen ültem :-)

röviden ennyit egy sorsszerű találkozásról és lehetett volna a nagy ő is :-) de nem lett

2007. dec. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát én is a neten ismerkedtem meg jelenlegi párommal, tehát valószínűleg nekem is nagy szerencsém volt.:)

Így utólag visszagondolva talán túlságosan is vakmerő voltam, hiszen mi az éjszaka közepén, egy kihalt parkban találkoztunk először. Akár nagy baj is lehetett volna belőle, szóval ilyet nem szabad csinálni egy lánynak sem.:)

Előtte hetekig beszélgettünk egymással, ami nagyon pozitív élmény volt számomra, valahogy megéreztem hogy nem lesz baj. És nem bántam meg, az első pillanattól kezdve nagyon szimpatikus és kedves volt, nem volt erőszakos. Azóta is együtt vagyunk, 5 hónapja:)

Szóval nem vagyok ellene a netes ismerkedésnek, csak nagyon körültekintőnek és óvatosnak kell lenni.

2008. jan. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A pasimat a neten ismertem meg,de sok-sok netes ismerkedés után!

Szerintem nincsen semmi baj a netes ismerkedéssel,hiszen ez is a társkeresés egyik formája.manapság az embereknek alig van idejük szórakozni, általában karierr/munkamániásk...stb. A netes ismerkedéssel sok időt és sok feleslegesen futott kört spórolhatsz meg. Hiszen válogathatsz,kivel állsz szóba!

Az már más kérdés,hogy ki miért regisztrál egy internetes oldalra.Én azt tanácsolom neked,hogy levelezgess, ismerd meg a másikat,de egyből,már az első kérésre ne menj bele a randiba. A levelekből, chatelésből, már pár mondt után kiderülhet a másik fél szándéka. Ha belemész egy találkozásba,akkor az forgalmas helyen történjen.Ott,ahol te is ismered a környéket.Ilyenkor azért mindig a saját biztonságodat is nézd,mert tényleg sok a degenerált,inkorrekt pasi ( de azt hiszem csajokkal is agy van manapság,sőt lassan egyre jobban!) A másik, hogy kérd meg a legjobb barátnődet,hogy a randi alatt csörgessen meg telefonon valamilyen indokkal és a válaszidból tudni fogja,hogy ok a dolog a másikkal vagy sem. Nálam ez mindig bevált! Lényeg,hogy válogass, és nem biztos,akivel találkozol a nagy Ő lesz. Ha nem még magadnaks em adod meg a lehtőséget,hogy megismerj másokat, tapasztalatokkal gazdagodj,akkor nehezebben bukkan rád az illető!Csak ügyesen! ;)

Enikő

2008. jan. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!