Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent, ha egy srác azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha egy srác azt mondja rám, hogy túl veszélyes vagyok?

Figyelt kérdés

Azt mondta,hogy amiket hallott rólam azok nem túl jók és hogy rossz lány vagyok.Ő megtudna javítani és higgyem el,tudna úgy szeretni mint bárki más.

De hogy szerinte túl veszélyes vagyok és fél,hogy belémszeret,de nem bír nekem ellenállni.

Azt tudni kell róla,hogy évek óta van egy fix barátnője akit össze-vissza csal.Úgy gondolja,hogy ő meg én összeillünk mert hogy ugyanúgy élvezzük az életet.

Csakhogy az a különbség kettőnk között,hogy én ezt egyedülállóként teszem és még soha senkit nem csaltam meg amikor kapcsolatban voltam, ő meg folyton félrelép.


19L (a srác 22)


2010. aug. 26. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Jaj, de édes, hogy tudatos módon próbálja az életedet (az általa helyesnek vélt útra) terelni. Szerintem tiszteld meg azzal, ha már ennyi áldozatot hozna érted, hogy elhiszed neki, amit mond, és kialakítasz vele egy olyan kapcsolatot, amiből majd 3 év múlva egy leharcolt, félelmektől sem mentes lányként jössz ki.
2010. aug. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha helyén van az eszed, nem foglalkozol egy olyan emberrel, aki csalja a párját.
2010. aug. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vicces egy srácot választottál


Egy kapcsolathoz legalább egy érett ember kell, úgyhogy ezt most ne erőltessétek.

2010. aug. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

csak nem értem,hogy mindennek ellenére,miért akar mégis "komoly" kapcsolatot velem? mikor nagyon jól tudja,hogy eddig életemben 1 emberrel mentem bele a kapcsolatba

(ezért is tart rossz lánynak,mert keresgélek...)

2010. aug. 26. 12:53
 5/7 anonim ***** válasza:
beée ne menj..neki ribancok kellenek-_-"
2010. aug. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"keresgélek" - a legszebb szó, amit eddig a ribanc szinonimájaként hallottam :)


Amúgy összeilletek, szabadítsd meg a barátnőjét ettől a görénytől :)

2010. aug. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kkzz ***** válasza:

Na és szerinted a barátnőjének miket mondott, mielőtt összejöttek? Ha nem is ugyan így, nem is ugyan ezeket, biztos vagyok benne hogy valami hasonlót.


Nos, ha okos vagy, nem Te leszel a következő aki mellől majd félreléphet.

2010. aug. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!