Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a legnagyobb probléma, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legnagyobb probléma, ha ismerkedéskor kiderül, hogy a pasinak kicsi a ...?

Figyelt kérdés

2020. máj. 31. 22:05
A kérdező szavazást indított:
Önbizalma
Testmagassága
Bicepsze
Tetoválásainak száma
Étvágya
Vagyona
Autója
Lakása
Fantáziája
Farka
51 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Fantáziája. Ha valakinek nincs, az amúgy is egy unalmas fickó,amin nem lehet változtatni.


Ha szexuálisan kicsi az étvágya, az nálam probléma, mert fából én sem vagyok.


A farok méret nekem annyira nem számít,nem vagyok nagy párti.


Tetkóból inkább kevesebb legyen.


Az izompacsirtákra nem bukom.

2020. máj. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Én a farkat jelöltem meg, mert nemrégiben aktuális volt. Minden más szempontból férfias és határozott, úgy érintett meg, ahogyan kell, ahogy szeretem és beindulok tőle, de nem lett belőle semmi. Amikor megláttam azt a testrészét, elment tőle a kedvem. Nem, nem vágyom hatalmasra, de ne 10cm alatt legyen a mérete.
2020. máj. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagyona. Ugyis ezt varod.
2020. máj. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Az ESZE! az nem volt benne a lehetőségek között...
2020. máj. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Az esze
2020. máj. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

Az esze és az önbizalma. Buta férfival nem tudnék együtt lenni, nagyon zavar, ha valakivel csak vígjátékot és akciófilmet lehet nézni, társaságban kiesik a kapa a szájából, nem tud viselkedni, illetlen. Ez mind mind intelligencia kérdése.


Az önbizalom is nagyon fontos, ha magát nem tartja vonzónak vagy elég jónak, akkor nem várhatja el, hogy én a tökéletes választást lássam benne.


A farokméret is számít, akárki akármi mond. Nem tudom kinek mi számít kicsinek, de azért nem árt ha ki tud elégíteni vele és nem kell kézzel/szájjal csinálni azután, hogy ő végzett, mert az veszít az együttlét értékéből.


A bicepsz nem annyira fontos, de ne legyen azonos a ruhaméretünk, vagy neki ne legyen kisebb (175cm/62kg vagyok, sportos, tehát s-es a méretem). Nem szeretem a spagetti embereket.


A vagyona nem kell nagy legyen, de legyen független egzisztenciálisan, nem kell nekem fizesse az éttermet, mozit stb, de én se kelljen neki fizessek.

2020. máj. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Nagy önbizalom, szociopatákra nedvesednek
2020. jún. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
Az, hogy az ismerkedési időszakban ezt szükségesnek tartotta bejelenteni. Nem értem az ilyen embereket, randiztok, minden szép és jó, egyszer csak elkezd jönni a fszával vagy a szüzességével vagy a mellbimbója körül növő szőrrel. Bzmeg.
2020. jún. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#1

"az amúgy is egy unalmas fickó,amin nem lehet változtatni."

Na várj, más kérdések alá meg azt írjátok a szűz srácok, hogy önfejlesszenek. Akkor hogy is van ez?

2020. jún. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!