Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért tetszenek annyira a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszenek annyira a sportos lányok a fiúknak?

Figyelt kérdés
Egy nőiesebbel szemben pl.
2010. júl. 30. 12:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
58%
nekem a sportos lányok egyálalán nem tetszenek. kivéve ha még nőies marad. de én a nőiesebbeket jobban szeretem hamarabb utánuk is fordulok. 18/F
2010. aug. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
mert mondjuk én is sportolok?
2010. aug. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ez mondjuk erős általánosítás. Fiúknak? 100/100 fiúnak.

Azért mert egy fiú akit kinéztél magadnak inkább a sportos csajokat preferálja azért még nem az összes pasi.

Ennyi erővel Miért fekszenek le a lányok a tanáraikkal a jobb jegyért?

Ugye-ugye.

2010. aug. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Háát.. attól függ h sportos.. ne legyen kigyurva :D, felőlem kis husi is lehet .. ami még esztétikailag jól néz ki rajta.., de ne viseljen mindenféle csicsás tököm se tudja már milyen felsőket.. Elég egy sima póló, és farmer.. vagy szoknya és blúz... ez a max.., én utálom mikor mindenféle ruhák vannak a bnőmön.. a mostanin hál isten sosincs ilyen.. a érgin volt.. hát azt nagyon utáltam.. nekem az túl k*rvás.. de ez az én véleményem.. nekem egy jól kinéző póló, egy kivágottab póló, meg egy farmer megteszi a hatását.. nekem azoka csajok sokkal jobban bejönnek.. 15F
2010. aug. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
51%

Hát ez relatív dolog. Mint ex-divattervező-tanonc, én azt mondom, egy sportos szereléket is lehet nőiesen hordani. Megfelelő szabás, színösszeállítás, megfelelő frizura, kiegészítők hozzá, egy kevés smink, de az is passzoljon.

A másik dolog véleményem szerint; azok a lányok, akik sportosabban öltözködnek, vagy manapság: deszkásan, azok tényleg sokkal jobban meg tudják magukat értetni fiúkkal is, lányokkal is. Persze jöhettek azzal, hogy a külső nem minden, attól még lehet valaki belülről egy szemétkupac, és ez így van, de általánosságban igaz, hogy a belső valamilyen szinten tükröződik a külsőn, viselkedésen, megjelenésen. És a sportosabb lányok sokkal belevalóbbak, erősebbek, humorosabbak, jófejebbek, stb. Persze egy nőiesen viselkedő, öltözködő lányról is el lehet mondani ugyanezt, de rájuk általában az igaz, hogy nyávognak, finnyásak, pénzéhesek.

2010. aug. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
51%
Azt elfelejtettem a végéről, hogy nekem az a személyes tapasztalatom, hogy a fiatalabb fiúknak (17-24) azért tetszenek a sportosabban viselkedő, öltözködő lányok, mert bár esztétikailag lehet jobban néznek ki a miniszoknyás, műsarkút viselő lányok, az a tapasztalatuk, amit leírtam (nyávogás, stb.), és hiába jók esztétikailag, ha a belsőtől undorodnak. Nem hiszem, hogy bármelyik fiú erre vágyik, mikor komoly kapcsolatot szeretne. És mégegyszer mondom: ez csak általánosságban igen. És a kivételek erősítik a szabályt ;) 20L
2010. aug. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
mert nagyon formas az alkatuk
2010. aug. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
6%

na honnan szetted ezt a hülyeséget ? vagy én vagyok elmaradva a cici legyen cici a fenék meg fenék

no de 1 kockás has 1 csajon fel se álna :(

2010. aug. 2. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
95%

Mert akárki akármit mond nem vagyunk oda a lógó hájért?

Mert talán az illető fiú sportol és utálja ha a választottja csak otthon zabálja a chipset?

Mert sok férfi szereti magát a testmozgást? (nem a szex nem testmozgás)

2010. aug. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!