Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért tetszenek annyira a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszenek annyira a sportos lányok a fiúknak?

Figyelt kérdés
Egy nőiesebbel szemben pl.
2010. júl. 30. 12:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
a kettő nem zárja ki egymást attol még h sportos lehet nőies :) 21/f
2010. júl. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
58%

nekem nem tetszenek. na.


20F

2010. júl. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
62%

Nekem pl a finom vonásokkal rendelkező, törékeny, nagyon nőies lányok jönnek be. Azok az igaz kis hölgyemények.

Tudjátok vékony, hosszú hajú( lehetőleg kontyban hordja a haját)elegánsan öltözködik, kis kosztüm..+ hasonló, mint az ilyen ügyvédes filmekben a nők. Mindig magassarkú, kis táska stb.

Persze a sportos lányokkal sincs semmi bajom, hisz valakinek a sportos lány jön be valakinek meg a nőies.

A nőies = törékeny. sportosan nőies..hát nem tudom.

Eleve a sportos lányokkal az bajom, hogy nem öltözködnek úgy mint az ügyvédnők, üzletasszonyok.

Ha egy csak vékony, magas sarkút hord, konty, kosztüm, akkor már tuti nálam. Mondjuk közel 30 évesen nem nehéz ilyen hölgyekkel ismerkedni, mert sajna anno gimiben egy ilyen leányzó sem volt a közelemben.

2010. júl. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
44%
nekem sem tetszenek az sportos lányok,20f
2010. júl. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%

Nekem a sportos lányok jönnek be, több okból is. Én a vékony lányokat preferálom, az sem baj, ha bizonyos mértékig szálkás, feszes testtel vannak megáldva. Általában ők azok akiken nincs súlyfelesleg, nekem nem jó ha van mit fogni (persze a sportos lány, nem is csontkollekció). Ha valaki sportos, vigyáz az alakjára, képes megtartani azt.

A ruházatuk általában sportosabb. Nem szeretem a túl nőiesen öltözködő lányokat/nőket. Sokkal jobban mutat nekem egy lány sportosan elegáns, lazább ruhákban. Ill. én személy szerint nem tudok felöltözni egy nagyon nőies lányhoz. Ha tehetem nem hordok inget, sem zakót, sem elegánsabb cipőket, nadrágokat, se retros homokos feelingű felszerelést. Nem anyagi helyzetből, egyszerűen kényelmetlenül érzem magam bennük.

A 3. ok, általában a sportos lányok személyisége fiúsabb, sokkal könnyebben értem meg magam velük és jobb társat találok bennük.

2010. júl. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
82%
A fiúsabb személyiségen, mielőtt félreértené valaki azt értem, hogy tapasztalat alapján jobb a humoruk, sokkal több téma iránt fogékonyabbak. Több programra igent mondanak.
2010. júl. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%
Nekem, a nőiesebb lányok tetszenek inkább. F.
2010. júl. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%
legyen jó segge oszt jónapot
2010. júl. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
A sportosság nem zárja ki a nőiességet, mint azt már írták fentebb. Ezen túlmenően a sportos alkat elég sok mindent elárul, például, hogy hölgy vélhetően sportol. Ez sugall némi egészséges életmód szemléletet és értékrendet. Képes sporttal levezetni a feszültséget, így ezt a többlet energiát, feszültséget vélhetően nem veszekedéssel igyekszik kiadni magából. A sportok megtanítanak az önfegyelemre és, hogy kűzdjél a céljaidért. Nem kell attól tartani, hogy elhízik. Utobbi azon túl, hogy egészségügyi problémákat vonzhat magával, legtöbbszor azért teszi tönkre a kapcsolatokat, mivel az adott nőt pszichésen megterheli, depressziós lesz, ahelyett, hogy tenne ellene, magába zuhan és tovább súllyosbítja a helyzetet, keserűségét kiterjesztve a környezetére....lehetne még sorolni napokig, de szerintem ez is éppen elég indok arra, hogy sokan miért preferálják jobban a spotos nőket/lányokat.
2010. júl. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vagyok vele hogy nemkell kisportoltnak lennie dehát ép testben ép lélek szal mozogjon is!
2010. júl. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!