Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hová tűntek a rendes nők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová tűntek a rendes nők a 20-25 korosztályból?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék általánosítani, de 26 évesen nem találok egy rendes nőt.Vagy anyuci pici kedvence, plázacica, azt sem tudja hogy kell viselkedni, mert gyerekes...Hol találok olyat, aki kedves,házias,odaadó,jó szerető és férfinak érzem magam mellette? Komoly, tanult pasi vagyok,
2010. júl. 30. 06:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem haltak ki, erről szó sincs....csak éppen már komoly párkapcsolatban élnek, férjnél vannak, vagy gyerekeik vannak.

Én éppenséggel komoly "csaj" vagyok, és nem vagyok plázacica sem. De éppen egy válás közepén két gyerekkel. Ez pl elriasztja a pasikat, akik ugye még szórakozni szeretnének, eljárni ide-oda. Hidd el, nekünk sincs könnyű dolgunk!

Kitartás! Találsz majd magadnak igazi társat!!!!!

23L

2010. júl. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
68%
Én olyan nőt szeretnék aki a pénzt nem csak költeni tudja hanem megkeresni is, szereti a munkáját, van érdeklődési köre, barátai, nem lóg folyton a nyakamon, nem akar még egyelőre házasságot, gyereket. 30/F
2010. júl. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
* ja és szeresse a szexet is mert ált. aki meg "okos" lány az gátlásos, frigid.
2010. júl. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 21:29


Tudnád barátom- a stréber komoly lányok az igazán szexőrültek ;)

Hidd el, tapasztalat.

2010. júl. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Lehet találni simán, én is 25 vagyok, és aki akar talál magának csajt, pasit, de ha felnőttnek is akarod érezni magad ilyen korban, hogy nem jársz szórakozni, akkor elég egy punnyadt egyhangú napjaid lehetnek, kell a szórakozás, koncertezés, haverok...nem csak meló, meg otthon csücsülni!
2010. júl. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
itt vannak a hárememben
2010. júl. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Holdtündér ***** válasza:
Én itt vagyok. De rólam már lecsúsztál. :P
2010. júl. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
ez mekkora hülyeség már megint.. az okos, komoly lányok nem szeretnek szexelni.. ja, szép is lenne, ha csak az ostobák szaporodnának. Attól, hogy valakinek van agya és nemcsak a cipő- és ruhavásárlás érdekli, még imádhat szexelni, sőt, szerethet lazulni is és nem a könyvtárban éli le az életét. Nem kizáró ok semmi.
2010. aug. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!