Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hová tűntek a rendes nők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová tűntek a rendes nők a 20-25 korosztályból?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék általánosítani, de 26 évesen nem találok egy rendes nőt.Vagy anyuci pici kedvence, plázacica, azt sem tudja hogy kell viselkedni, mert gyerekes...Hol találok olyat, aki kedves,házias,odaadó,jó szerető és férfinak érzem magam mellette? Komoly, tanult pasi vagyok,
2010. júl. 30. 06:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
A barátjuk, vagy a férjük oldalán. Mit gondolsz, más nem ilyet keresett? :)
2010. júl. 30. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
16%
Ekkorra már mindegyikük talűált magának egy kellőképp tapló pasit.
2010. júl. 30. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Már foglaltak.

De kitartás, hátha van még!

2010. júl. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha komoly, tanult pasi vagy, akkor nyilván jársz kulturális programokra, múzeumba, könyvtárba stb. Ott ritkán vannak plázacicák. Szólíts meg egy szimpatikus lányt, akin nincs jegygyűrű, ennyi. Mit gondolsz, más hogy talál magának nőt? Amúgy meg, ha tényleg komoly, tanult pasi vagy, akkor miért az a fontos, hogy házias legyen, miért nem az, hogy értelmes?
2010. júl. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért hurrogjátok le. Szerintem az is fontos neki hogy értelmes legyen a lány, csak épp azt pont nem írta oda. Szerintem vannak normális lányok, szerintem én is egy vagyok közülük. Sőt a környezetemben is vannak normális, szingli lányok(én nem vagyok az). Azt vettem észre hogy normális, nem önelégült, és nem is nyúlbéla pasit találni is elég nehéz, nem csak csajt.
2010. júl. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Hát én itt vagyok, 25 évesen, tanulok, dolgozom, és háztartást vezetek, és én meg pont olyan pasit nem találok, aki ezt az én koromban normálisnak tartaná, akinek nem az lenne az alap, hogy 25 éves fejjel ki se jövünk a dizsiből, meg a vécébe lóg a fejünk. "Fiatalok vagyunk" felkiáltással. Mintha fiatalon nem lehetne komolyan venni dolgokat :)


Ez van, én már kezdek beletörődni.


Úgyhogy üzenem a kérdezőnek, hogy ettől nemcsak ti pasik szenvedtek, a komoly csajokra is rájár a rúd.


25/L

2010. júl. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Bírom az ilyen általánosításokat. És normális lánynak tartom magamat 23 évesen, ámbár 7 éve komoly kapcsolatom van. Viszont a környezetemben több egyedülálló lány van, akik rettenetes jófejek és rendesek. Szóval keresni kell, olyan helyekre járni, ahol nem beképzelt macákat találsz. Vidéken gondolom nehezebb, de ha nagyvárosban élsz, akkor biztos van egy csomó hely, ami megszűri az embereket.

Ja és járok úszni is (sportuszoda, nem ilyen tespedős, áztatós kéjfürdő), ez is tele van normális, egyenes, szépszál lányokkal.

Szóval attól, hogy te nem találsz, még vannak. És soknak nincs párja (és valszleg válogatósak, tehát nem lesz könnyű dolgod..).

2010. júl. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Itt vannak mind a villámban. Bocs, hogy lenyúltam őket.
2010. júl. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nincs belőlük túl sok, és általában foglaltak. Kb pont ez a 25 év a vízválasztó, ami felett egyre nehezebb társat találni, ahogy véget ér az egyetem, stb. nem irigyellek :(
2010. júl. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Itt vannak a mogyoródi aquaréna ruhatárjában. ;) És épp unatkoznak. És már nagyon be vannak gerjedve...
2010. júl. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!