Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik! Nektek mennyi idősen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Nektek mennyi idősen jött el az az idő, amikor megszabadultatok a gátlásaitoktól, önbizalomhiánytól, és elkezdtetek csajozni?

Figyelt kérdés
Ha egyeltalán volt mitől megszabadulni?
2010. júl. 29. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt mitől megsbazadulni, 15 évesen voltak igazán barátnőim. Most tartok a negyediknél :-)

16/F

2010. júl. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én máig nem szabadultam meg a gátlásaimtól. 27 vagyok. Igaz van és voltak is barátnőim, de attól még gátlásos vagyok, nem tudok ismerkedni. De az életben sok minden magától jön. Már nem is izgat, vagyok amilyen, igyekszem aztán alakul. Egyébként az segít a gátlások oldásán, ha valaki oldja őket. Cselekedni kell és kész, máshogy nem lesz jobb.
2010. júl. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

50 évesen jutottam el oda, hogy meg tudtam szabadulni a korlátoktól, a beidegződésektől, a szabályoktól.

50 éves koromig egy BV intézet vendégszeretét élveztem, utána tudtam elkezdeni ismerkedni.

2010. júl. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78 hosszú esztendő után.
2010. júl. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
17 évesen, amikor elkezdtem bulikba, házibulikba, szórakozóhelyekre, koncertekre, társaságba járni, 1 évre rá már lett is stabil, hosszútávú, boldog kapcsolatom :)
2010. júl. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
15 evésen 2 deci vodka kóla után :D 20f
2010. júl. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 zsindelyes válasza:
A pia jól oldja a gátlásokat de ne vidd túlzásba :D
2010. júl. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
31 vagyok, de most is tele vagyok gátlásokkal. gátol pl., hogy ronda vagyok, és nem tetszem a nőknek.
2010. júl. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
16 évesen, mióta eljárok társaságokba azóta semmi gátlásom nincs.
2010. júl. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!