Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám lekoptatni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám lekoptatni a pasimat, szeretnék valakit megismertetni vele. Hátha belezúg, és engem békén hagy. Vajon van remény?

Figyelt kérdés
2010. júl. 29. 10:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy köztetek mindennek vége.
2010. júl. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, de ált. ez a terv ilyenkor nem szokott bejönni, ha csak acsaj nem jön be neki. Rámenős csajt válassz!
2010. júl. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem én ezt a taktikázást. Beszélj vele. Ha pedig nem hallgat rád akkor ne beszélj vele többé és kerüld a találkozást. Ha zaklat akkor szólsz a szülőknek/barátoknak/új szerelmednek, legvégső esetben pedig befenyíted a rendőrséggel - ennyi.
2010. júl. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem kell taktikázni szerintem és sajnálatból sem együtt lenni valakivel! ha már nem szereted,mond meg neki,ez az egyenes út és aztán ezen haladj tovább! Ha nem mamlasz,majd talál valakit és békén hagy! Szerintem..
2010. júl. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
MIért kell sunyizni? MOndd meg neki, hogy kampec és ennyi. Vagy akkor is hívkálni fog? Utálom az ilyen férgeket
2010. júl. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Megserted valamivel, de jo durvan akk bizti,hogy beken hagy..., amugy ha szeret nem tud olyan konnyen masba belezugni, de egy proba megeri, egy nyalas, ramenos lannyal...
2010. júl. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem szemét dolog lenne. Te nem akarsz vele járni és még azt is el akarod érni, hogy szemétnek érezze magát, amiért elhagy?
2010. júl. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért nem mered megmondani neki hogy vége?
2010. júl. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Fingjál hangosakat mikor vele vagy....sokat és nagyot.
2010. júl. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én ugy közöltem a volt pasimmal h vége hogy még én is szarul éreztem magam és már megint nem hagy békén szal ha megmondod neki h vége még azt se biztos hogy felfogja :)

szal hajrá:) szorítok :D

2010. júl. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!