Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám azt a pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám azt a pasit lekoptatni, aki nekem nem tetszik?

Figyelt kérdés

Sziasztok.:D

Én egy 15 éves csaj vagyok.Elég sokszor előfordul velem, hogy elmegyek valahova és másnap msn-en ír hogy szia én vagyok az aki tudod..stb..vagy még az nap üzenget vagy odajön.de nekem nem tetszenek :S hogyan tudnám őket lekoptatni úgy hogy ne legyen sértő:$.. De hazudni se szeretnék hogy van barátom v ilyesmi..Légyszi segítsetek!.!

Előre is Köszi

..15/L..


2009. aug. 10. 18:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem, mert a fogalmazásod egy katyvasz. Meg azt sem értem, hogy miért adod meg az msn címed, ha nem akarsz vele beszélni.
2009. aug. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem én adom meg hanem megszerzik..

am az a lényeg,hogy hogy koptassam le ha neem érdekel..de azért ne legyek vele nagyon durva:S

2009. aug. 10. 18:44
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha nem is ismered akkor mit érdekel hogy ne bántsd meg?? -_-' Ennek a kérdésnek sztem egyáltalán nem az akar lenni a lényege, hogy hogy koptasd le őket hanem hogy menőzhess, hogy jajj mennyi pasinak bejössz. Jó elhisszük, de nem akkora dolog... -_-"
2009. aug. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Figyelj Bélukám! Nem tetszel!
2009. aug. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igaz! Ha nem ismered akkor szard le. Vagy mondjuk szedd le az msn címed iwiw-ről. És ha valaki fel akar venni msnre akit nem ismersz akkor ne vedd fel vagy ha felvetted, akkor tiltsd le.
2009. aug. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ne legyetek már ekkora s_ggfejek. amúgy az ilyet nehéz lekoptatni. próbálj mindenre kitérő válaszokat adni, ha msn-en megszólít, egy idő múlva (hamar) valamilyen ürüggyel jelentkezz ki. esetleg aztán elmondhatod neki, hogy sajnálod, de ő nem a te eseted. ez egy igazi lekoptatós szöveg.
2009. aug. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszii..(mindenkinek)

de am tényleg nem felvágásként írtam ki :/

2009. aug. 10. 18:54
 8/12 anonim ***** válasza:
Hidd el ha nem ismer akkor le se fogja szarni, hogy letiltod, vagy törlöd... és ez tényleg csak inkább egy szánalmas menőzni próbálkozás. Az meg elég gáz, ha ilyen könnyen megszerezhetik az msn címedet. Arról te tehetsz, mert miért rakod akkor fel mindenhova?
2009. aug. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ez nem menőzés csak nem tudja hogy lehet nem bunkón lekoptatni vkit :)

figyelj én ebben már profi vok (nemmenőzés utálom.. ) szoval mondd meg neki nyiltan az a legegyszerűbb és őszinte is. mond h bocsi de nem jössz be. ennyi. ha meg ezek után is nyomul nagyon durván akkor én azt szoktam mondani,h: fogd már fel h nemjössz be és kopj le . stb :D hajrá:D

2009. aug. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ja és 15/l vok :)
2009. aug. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!