Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vagyok egy lanyba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lanyba, aki azonban mast szeret. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Mar regebb ota ismerem a csajt, viszont nemreg egyutt kirandultunk es nagyon megtetszett. Egesz nap csak arra vagyok, hogy feljojjon msn-re es nagyon boldog vagyok ha beszelhetek vele. Az egyik problema az, hogy van baratja, akit ismerek is es sajnos nem nagyon tudom felvenni vele a versenyt, csak a jo humorommal, ami manapsag sokszok nem elegendo. Egy masik problema, hogy amikor mar azt hittem, hogy a lany is erez valamit irantam, akkor egy veletlen beszelgetesnel valaki megkerdezte tole, hogy miert nem bujik hozzam es a csaj azt valaszolta, hogy en csak a baratja vagyok, nem a szerelme. Nem tudom, hogy mit csinaljak. :( Eddig akar mikor raneztem, csak azt lattam, hogy milyen mosolygos es szep lany, de mostmar teljesen mashogy nezek ra..

17/f


2010. júl. 29. 01:13
 1/5 anonim válasza:
Hát, ez bukti. Fiatal vagy, kavarj sokat, ne egyel, hanem pl.hárommal. Amikor párkapcsolatra van szükséged, azok a későbbi évek. Ne ragadj le! Komolyan, és legőszintébb szivemből mondom.
2010. júl. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem akarok meghazasodni, csak mas lanyokkal mar nem erzem magam olyan jol. Tudom, hogy par het mulva ugyis elalszik ez a lang, de addig nagyon szar erzes, hogy szeretnek vele egyutt lenne de nem lehetek.
2010. júl. 29. 01:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Te nem Magyarországon laksz, igaz?
2010. júl. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem Magyarorszagon lakok es soha nem is volt alkalmam iskolaban magyart tanuljak; mindent amit tudok, ismeroseimtol tanultam, szoval bocsi ha hibasan irok
2010. júl. 29. 10:29
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem menj bulizni a haverokkal és csajozz minnel többet...semmiképp se maradj sokat egyedül mert akkor szar me mind rá gondolsz

20f amúgy erdélyi vagy?

2010. júl. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!