Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A koronavírus mennyiben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A koronavírus mennyiben befolyásolja illetve csökkenti az ember esélyeit egy esetleges randira? Engedélyezett e most egyáltalán randizni vidéken?

Figyelt kérdés
2020. máj. 8. 01:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A programokat eléggé korlátozza, de szerencsére egyre több embernek jön meg az esze és hajlandóak találkozni.
2020. máj. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Sétálgatni a szabadban vagy egy padra leülni bárkik tudnak most is. Az első randik amúgy is a beszélgetésről érdemes hogy szóljanak, semmi másról.


Nem mindenki él a családjával, én pl. 100 km-re lakom tőlük, március közepe óta nem találkoztam velük, ezen kívül home office-ban vagyok. Szóval én nem féltek senkit, se magamat, se szeretteimet, részemről mehet a randizás. Akik egy háztartásban laknak idős, beteg emberekkel, azokat megértem. De pl randiztam most is olyan csajokkal is, akik a szüleikkel laktak. (Csak azok nem 60 évesek, nem betegek voltak.) Mindenki maga dönti el milyen kockázatot vállal be.

2020. máj. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!