Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A koronavírus mennyiben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A koronavírus mennyiben befolyásolja illetve csökkenti az ember esélyeit egy esetleges randira? Engedélyezett e most egyáltalán randizni vidéken?

Figyelt kérdés
2020. máj. 8. 01:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%

Hát eléggé. Gondolj bele mennyi mindent tudtok csinálni egy randin. Mozi, étterem, állatkert stb.. Ja nem ez mind zárva van :D

Sajnos most be kell érni az online ismerkedéssel vagy az olyan randikkal amik mondjuk egy sétából állnak, ami persze nem a leg optimálisabb

2020. máj. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Semennyire. Aki randizni akar és odavan valakiért, így is randizni akar és odavan.
2020. máj. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

1# Miért ne lehetne randizni? Ha bezár a mozi meg a Starbucks café, akkor már nem is érdekel a másik ember? Lol

Szerintem ha kitörne egy zombi apokalipszis, akkor is lennének, akik összejönnek :D

2020. máj. 8. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
Nem azt mondom, ezek nélkül is lehet randizni meg ismerkedni persze. De az tény hogy nagyban korlátolva vannak most a lehetőségek. És én pl. olyan vagyok hogy nekem kell randi közben valami program mert elsőre csak szimplán a beszélgetés nem megy úgy hogy nincs közben tevékenység, és szerintem sok más ember is így van ezzel pl. introvertáltak.
2020. máj. 8. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
4# Sajnos igen, ilyen értelemben kevesebb a lehetőség. Nekem megy elsőre is a beszélgetés, de azért nyilván más program is kéne
2020. máj. 8. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Vidéken az éttermek, kávézók, cukrászdák teraszai látogathatók, de ha ez nem tetszik, akkor el lehet vinni a jelöltet istentiszteletre is, ahol felezni sem kell, mivel az ostya és a bor ingyen van.

Továbbá a csúnyább arcú lányok a sminken spórolt pénzen ehetnek +1 krémest randin vagy a rútarcú/fogú csávók pontosan egy randihossznyi időt nyernek, hogy csodálatos személyiségükkel vagy tüzes tekintetükkel varázsolják el szívük választottját (maszkot ugye kell még hordani) 😃

2020. máj. 8. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#4 egyszer egy lánnyal geocachingelni mentünk első randin, de tényleg egy csomó dolgot lehet még csinálni, miközben a mozi az egyik legrosszabb első randi program, engem meg kifejezzen taszít a gondolat hogy a starbucksban nézzek valami túlárazott szart az instapichák között, mivel nem iszok kávét.
2020. máj. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Lazy Lover ***** válasza:
Vidéken ki nyitottak az éttermek oda mehettek nyugodtan
2020. máj. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Azt vettem észre durván a nők egyharmada az, aki nem akar találkozni most személyesen a koronavírus miatt, de amúgy benne lett volna a találkozóban.


A randival kapcsolatos felvetéseit pedig nem értem a korábbi válaszolóknak. Nekem már volt néhány nővel randim az utóbbi 1-2 hónapban is, szóval el tudom mondani mi a változás: Nem beülős helyre megyünk a randin, hanem helyette sétálunk a szabadban és maximum leülünk egy padra. Ennyi. Semmi több.

2020. máj. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nagyon korlátozó.

Amúgy pedig sosem volt tiltva a randi. 1,5 méter megtartásával engedélyezett volt. Vidéken már ez sincs. Másrészt ez csak egy betarthatatlan rendelet.


Az ember a szerettei védelmében tartja a távolságot. Senkit nem érdekel saját maga, mert ő "nem kaphatja el" vagy "ő fiatal, őt nem bántja". Csak a mammernak vagy apukának tovább adhatja, és akkor az meghalhat. Ezért nem találkoztak az emberek.

És ez még sokáig velünk lesz. Még sokáig magasabb szimpátia fog kelleni, hogy találkozó legyen egy netes ismerkedésből.

2020. máj. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!