Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van köztetek hozzám hasonló...

Van köztetek hozzám hasonló ember, aki annyira reményvesztett, hogy az se zavarná már ha elkapná a 👑 vírust?

Figyelt kérdés
Nekem ráadásul azért is ez jutott eszembe, mert 2 hete krónikus mozgásszervi betegséget diagnosztizáltak nálam, ami azzal jár, hogy a gerincem lassan összecsontosodik, az ízületek tönkremennek és munkaképtelen leszek. Ha ez nem lenne elég az egzisztenciám/szociális életem is romokban, senkim nincs (barátnő és munkahely sose volt). Arra gondoltam nekem már úgysincs semmi veszítenivalóm. Van köztetek aki hasonlóan érez (bár gondolom ti legalább makkegészségesek vagytok úgyis túlélnétek)?

2020. máj. 7. 15:55
 1/7 anonim válasza:
38%
Impotens vagyok 19 éves koromtól. Most vagyok 39. Ez az én titkom. Ha elvinne a vírus, akkor csak megszabadulnék a gondomtól.
2020. máj. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1: Akkor családod/barátnőd sincs? Az is elég komoly, de jobban együtt lehet így is vele élni, mint az én bajommal. Hogy éled meg a hétköznapokat és mitől lettél impotens?
2020. máj. 7. 16:06
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Én elkeseredett vagyok, de ha elkapnám a koronavírust, szerintem semmi nem történne, mert 29 vagyok és fizikailag többnyire egészséges, szóval max 1-2 hétig köhögnék, lázam lenne, szrul lennék, de ennyi... Zavarni se zavarna, de érdekelni se érdekelne.
2020. máj. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. máj. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartom jó dolognak az ilyen kérdések kiírását. Valójában megértésre, társaságra vágysz vele kérdező, ami érthető, de csak egymás negativitását erősítgetitek az ilyenekkel.


A betegséged milyen gyors lefolyású? Nincs rá terápia, gyógymód? Hány éves vagy?


Nem vagyunk a helyzetedben, és nyilván nem tudhatjuk, a jelen helyzeted milyen érzelmi helyzettel jár. De az, hogy most reményvesztett vagy, nem jelenti hogy annak is kell maradnod! Nem tudom, milyen lefolyású a betegséged, de nem lenne érdemesebb örömteli dolgokkal eltölteni, ameddig nem rosszabbodik? A szociális életed rendbetenni képes vagy, ez fejben dől el, nem a betegséged kérdése. Mindenképp érdemes lehet ezekről mentálhigiénés szakemberrel konzultálnod.

2020. máj. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%
Én nem vagyok impotens de leszarom a vírust. Voltam már ennél ezerszer komolyabb bajban is egy fertőzés miatt. Szóval nem érdekel hogy elkapom, kikúrálom magamból mint minden mást és jónapot. Már szinte várom már.
2020. máj. 9. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Á, én tudom, hogy nem vagyok olyan szerencsés, hogy elvinne az a vírus. Tuti, hogy legalább 80 éves koromig itt kell rohadnom. Egyáltalán nem zavarna, ha elpusztulnék, de mint írtam, esély sincs rá. Amúgy nem vagyok ennyire reményvesztett, inkább beletörődő. Nem szeretek élni, de tudom, hogy ki kell húznom még jó pár évig. Ez van.
2022. ápr. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!