Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találok olyan lányokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bency4ever kérdése:

Hol találok olyan lányokat, akik nem csak szexelni akarnak?

Figyelt kérdés
Unom már, hogy minden nő ilyen szánalmasan kevésre becsüli magát, eddig úgy cserélgettem őket, mint az alsógatyáim. Hol vannak azok a lányok, akiknek ér egy kevéskét az önbecsülés és az erkölcsösség? Nem vagyok konzervatív, nem így éltem eddig az életem, voltam több nővel, de rendes kapcsolatom még nem volt. Szeretnék ezen változtatni, mégse tudok. Hol próbálkozzak? Vajon tényleg igazak voltak a plébános szavai, aki szerint minél több szexuális partnere volt valakinek, annál nehezebben találja meg a párját és később képtelen lesz családalapításra? Kezdek hinni neki.. A tapasztalatom az, hogy a környezetemben létrejövő kapcsolatok nagyon kevés kivétellel tönkremennek 1 éven belül, senki se akar küzdeni, átlagba mindenki feladja.

2020. máj. 6. 11:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy szuz lany, nem azert szuz,mert nem karta betenni neki senki eddig, hanem azert mert tudatosan megvalogatta a partnereit, akkor tudja, hogy egy "bikat" soha nem fog tudni megnevelni, megvaltoztatni...ilyen tunder mesek nincsenek az eletben :)

Aki fiatal koratol valtogatta folyton a partnereit, az vilag eletebn olyan marad. Lehet hogy par evig meg tud "valtozni", de nem fog a nagy huseg orokke tartani.

Realisan kell gondolkodni.

2020. máj. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ezt nem igazán értem. Vagyis, nehéz elképzelni, hogy egy randin a lány rád veti magát, gondolom, te kezdeményezed a csókot meg az első szexet, azaz te is pontosan ugyanúgy benne vagy.

Szerintem próbálj meg egy darabig csak beszélgetni, húzd egy kicsit az időt, és csóktol ne legyen több. Ha a lánynak csak a szex kell, úgyis lekoptat elég hamar, hogy biztos meleg vagy.

2020. máj. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Hogy kerültek ide a szüzek? Isten ments, dehogy akarok én szüzekkel kikezdeni, volt már sajnos abból is rossz tapasztalatom. Utolsó! (#14:49) Rátapintottál a lényegre! Ha nem nyomulok, akkor melegnek hisznek, vagy hülyén jön ki az egész, ha pedig igen, akkor meg egyből jön a hálószoba. Csak a két véglet. Olyan meg, hogy "várjunk vele", mint a filmekben, még egyszer sem fordult velem elő. Beismerem, #5/12 nagyon elgondolkodtam, amit röviden írtál, (igaz a kérdésem nem szántam provokatívnak) de igazad van, talán érettebb gondolkodású nőket kellene keresnem, KÖSZÖNÖM!

Az ítélkezőknek meg annyit, hogy mindenki tud változni, ha akar, csak ahhoz el kell érni egy bizonyos révbe szerintem.

2020. máj. 6. 16:29
 14/17 anonim ***** válasza:
Szia, bocs h itt válaszolok :), nem az "érettség" miatt írtam, hanem a többesszám miatt. Én híve vagyok az egyfelé figyelésnek, egy partner, egy szerelem, egy élet.
2020. máj. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Hat...remeltem hogy atjon a lenyeg, es egybol levagod hogy a "szuz lany" egy borzasztoan kisarkitott pelda, es nem konkretum, de nagyon naiv vagyok, ezek szerint :))

Minen estre sok szerencset, minden erett no alma vagy :))

2020. máj. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

#16:53! A lényeg az, hogy a válaszod felnyitotta a szemem, az már más kérdés, hogy máshogyan gondoltad..

#18:17! Értem én, hogy mire mondtad a szüzes dolgot és azt is, hogy miből indult ki, csak nem hiszem, hogy az én esetemben ez releváns lenne (eléggé eltávolodtunk). Az viszont igaz, hogy a tapasztalatlan szűz lányok egy igen potenciális részének imponáló ez az "életforma", de nekik se párkapcsolati szempontból.. Sajnálom, ha megsértettelek, reméltem viszont, hogy nem ássuk magunkat bele személyeskedésekbe.

2020. máj. 6. 20:38
 17/17 anonim ***** válasza:
Sok igazság van abban amit írtál én 53 éves vagyok de én is csak olyanokkal ismerkedtem meg akik csak szexet akartak. Nekem se sikerült komolyabb gondolkodású férfit találni de én már bele nyugodtam, hogy így alakult az életem ez van.
2020. máj. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!