Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találok olyan lányokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bency4ever kérdése:

Hol találok olyan lányokat, akik nem csak szexelni akarnak?

Figyelt kérdés
Unom már, hogy minden nő ilyen szánalmasan kevésre becsüli magát, eddig úgy cserélgettem őket, mint az alsógatyáim. Hol vannak azok a lányok, akiknek ér egy kevéskét az önbecsülés és az erkölcsösség? Nem vagyok konzervatív, nem így éltem eddig az életem, voltam több nővel, de rendes kapcsolatom még nem volt. Szeretnék ezen változtatni, mégse tudok. Hol próbálkozzak? Vajon tényleg igazak voltak a plébános szavai, aki szerint minél több szexuális partnere volt valakinek, annál nehezebben találja meg a párját és később képtelen lesz családalapításra? Kezdek hinni neki.. A tapasztalatom az, hogy a környezetemben létrejövő kapcsolatok nagyon kevés kivétellel tönkremennek 1 éven belül, senki se akar küzdeni, átlagba mindenki feladja.

2020. máj. 6. 11:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Valószínűleg olyan srácokkal vannak, akik nem "cserélgetik őket, mint az alsógatyát".
2020. máj. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%
Fél évig ne csajozz, rendezd fejedben a prioritásokat. Értékes nőnek nem kell olyan, aki még a legyet röptében is elkapná...
2020. máj. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Trollkérdés, de annak egész jópofa. :D
2020. máj. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
24%
Nincs olyan hogy himringyo... A himringyo után sírnak, szerelmesek lesznek belé. Egy igazi ringyót viszont mindenki lenéz. Férfiaknál azt nézik le aki nyomorék és nem tud csajozni, szűz. Kérdező valszeg kevésnek érzik magukat, vagy nem nézik ki belőled hogy megtudnal állapodni velük.
2020. máj. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
"lányokat" már itt elbukott a kis provokációd, butuska.
2020. máj. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
#11:20, #12:05, #12:16! Köszönöm az értékes válaszaitokat, a többiek ellenszenvét és provokációját nem értem, hiszen leírtam, hogy változtatni szeretnék a hozzáállásomon. Mégis, a potenciális partnerek hozzáállásán változtatni úgy érzem, hogy kevés vagyok. 21 éves vagyok, ezek szerint a korosztályomban és az alatt egyáltalán nem számíthatok komoly kapcsolatra?
2020. máj. 6. 12:31
 7/17 anonim ***** válasza:
49%
#5 az a te szegénységi bizonyítványod, hogy neked jó olyan pasi, aki minden nap másba lógatja bele magát, de őket én is ugyanannyira tartom csak, mint a lányokat, akik mindenkinek odaadják magukat
2020. máj. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
8-as nekem nem jó olyan pasi mert hetero vagyok és férfi, egy "himringyo" értékes, pont azért mert van mögötte teljesítmén, egy szűz férfi nem az, mert egy nőt sem tudott felszedni... Itt kit szidnak ezen az oldalon, a "himringyokat", vagy az "inceleket"? Kit cikkiztek azért hogy jaj mennyi nővel volt már és kit azért mert senkivel? Egy nőnek nem teljesítmény szettenie a lábát ellenben, sőt annál értékesebb minél kevésbé tette szét, annál nehezebb megszerezni, főleg ha szép is és volt pár próbálkozó... Fordítva van igazából az értékarány...
2020. máj. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom hol talalsz, de azok szoba nem allnak veled nyugi :) Szep is lenne az elet, hogy miutan ossze vissza kurtam a fel-vilagot, csak ugy siman talalnak egy szereto szuz lanyt, akinek en vagyok az elso, es utolso es johetne is hazassag meg a csaladalapitas :)))

jo vicceid vannak.

2020. máj. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

9-es ez nem vicc... Egy igazán szuzies lány hamarabb tart vonzónak egy bikát akit megkell szeliditenie, magához kell lancolni, megváltoztatnia. Mint egy genetikai selejtet, akinek alig van sikere a nőknél, abban nincs kihívás, mert az olyan örül hogy végre nőhöz jutt. Míg egy olyan férfi aki bárkit megkaphat és úgy allapodik meg vele... Szóval érezd a különbséget. Baromságokat beszélsz. Eleve bizonyíték ereje van tudatalatt a nőknek, hogy ha másnak bejön, ha mások le feküdtek vele, ráadásul ilyen-olyan jó nők is, akkor ez egy értékes pali, hátha megbirom fogni. Ez ösztön.



Kérdező szóval nem hiszem hogy ezzel van a gond, lehet a belsővel is, vagy esetleg pont azzal hogy már túl biztos pont vagy, nem vagy olyan izgalmas.

2020. máj. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!