Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A "mostani pasik" mért olyanok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "mostani pasik" mért olyanok mint a csajok -. -?

Figyelt kérdés
Vagy van benne 1 huzat, vagy olyan mint egy csaj ... hol lehet normális pasit találni??
2010. júl. 28. 18:51
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:

Most akkor én minek számítok ?

176 centiméteremhez 55 kg párosult tehát nem vagyok valami izmos és nem azért vagyok csak 55 kiló mert ilyen akarok lenni hanem azért mert nem hízok pedig eszek rendesen.Kockás kalapot hordok hosszúnadrágként farmert hordok általába valami bőt van egy kockás citromsárga ingem meg narancssárga kockás térdnadrágom és általába színes ruhákba járok. ritkán lehet engem nem valami feltünően színes ruhába látni és ez nem azért van mert valami divatot követek hanem azért mert nekem ez tetszik . úgy érzem hogy ezzel tudom kifejezni az egyéniségemet. akkor én nem vagyok a ti szemetekbe normális ? *-)


15/f

2010. júl. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 A kérdező kommentje:

Nem arra értem hogy izmos e vagy sem ...

Hanem ez a hisztiroham, rinyálások, durcizások, jajj tönkremegy a hajam, kis karcér megy a hiszti, meg ez a rózsaszín mánia, vasalt szőkített-színes haj, stb.

Kéztartás is befigyel némelyiknél ...

2010. júl. 29. 17:44
 43/45 Jake_86 ***** válasza:

Én maradtam a régi hajzselés,wax-os típus!

Az a kategória vagyok akit fentebb belinkeltem!

2010. júl. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:

Tegnap 15:56 vagyok

Így már értelek :) az ilyenekért nem megy nálam a hiszti mert LESZAROM csak a külső alapján nem lehet ítélni.. lehet hogy zöld a haja és kivan vasalva de nem biztos hogy hisztizik. így már értek mindent ;)

2010. júl. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

Azért ilyenek, mert divat. Divat mindig volt, van, lesz. És lesznek vének és koravének, akik sápítoznak, hogy "pfúj, a mai fiatalok!"

Elmúlik és jön új módi, ami sok embernél kiüti a biztosítékot.

Aztán a következő.

Egy párat a magam életében, egy párat a gyerekem divatjában végigéltem,remélem látom, amikor az unokám is elképeszti a megbotránkozásra és ítélkezésre hajlamosakat.

59N

2010. júl. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!