Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A "mostani pasik" mért olyanok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "mostani pasik" mért olyanok mint a csajok -. -?

Figyelt kérdés
Vagy van benne 1 huzat, vagy olyan mint egy csaj ... hol lehet normális pasit találni??
2010. júl. 28. 18:51
1 2 3 4 5
 31/45 Jake_86 ***** válasza:

Nem feltétlen az egyetemen!

Én sem járok bulizni,mert ott jobbára fiatalok vannak,nem mintha öreg lennék!Kiskőrös,Kiskunhalas,Kecskemét!Legalábbis ott átlag azok szoktak lenni!

Vannak normálisak,de ez olyan,hogy a Nők nagy átlaga és ne tessék érte haragudni mert így van,az a pénzre bukik!

Nem az a kérdés van-e autód,hanem,hogy milyen van?

Buliban szerintem nem sok normális pasi van!Átlag arra megy,hogy...

2010. júl. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim válasza:
Ez 1 betegség am:D a neve metroszexualitás akit érdekel üsse be a google ba és olvasgasson róla én 18 éves fiú vagyok 173 centi magas és 78 kiló (szálkás) Van 1 szemöldök pcm és a két alkaromon tetoválás tisztelem a csajokat de nem nyalizok nekik minden pénteken szombaton bulizni járok dolgozok reggeltől estig cigizem és ritkán iszom is:s akkor én most normális vagyok?:D
2010. júl. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim válasza:
Ja és az ilyen metroszexuális nagyképű hülye gyerekeket hajlamos vagyok megverni ha sokat látok belőlük 1 nap ja és NEM VAGYOK ROMA előző voltam:D
2010. júl. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
Nem betegség. A stylist szakma valahogy úgy nőiesedett el, hogy közben a kromoszómák nem, és a saját langy ízlésükre formálták a sztárocskákat a drága öltöztető urak. Idő kérdése volt, hogy a kissrácok abból az inputból gazdálkodjanak, ami tolul az arcukba. Szerencsére azért nagyon sokan fontosnak érzik az alternatívák felkutatását.
2010. júl. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:

Azért olyanok mint a csajok mert több bennük a nőiesség mint a férfiasság hiába lóg a lábuk között pénisz.

Sajnos általában azt szoktam látni hogy inkább ezekre a két nem közt ragadt kis búza növendékekre buknak a csajok, mint a magam fajta "normális" srácokra

2010. júl. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
ami az egyiknek szemét, a másiknak érték ;)
2010. júl. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
21:47 ott a pont:)
2010. júl. 29. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:

A normális pasi nem az aki izomagy és megver, nem kellenek az iróniák ...

De undorítóak ezek a kézcsapkodások, hisztisek, és a külsejük, mint egy lánynak.

Vegyük pl-nak ezt az illetőt, kb hasonlóak a mostani "pasik" hozzá.

[link]

a csillag helyére illesszétek be a helyes betűt.

2010. júl. 29. 08:50
 39/45 anonim ***** válasza:
Ez olyan minthogy a google nem ad ki semmit sem! Nem a rendszerben van a hiba, hanem a keresési feltételeidben! Keress máshol másképp, más szempontok alapján és megtalálod amit keresel.
2010. júl. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 Jake_86 ***** válasza:

[link]


most ne a körülményeket nézzük de ez jó nem?

2010. júl. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!