Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A "mostani pasik" mért olyanok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "mostani pasik" mért olyanok mint a csajok -. -?

Figyelt kérdés
Vagy van benne 1 huzat, vagy olyan mint egy csaj ... hol lehet normális pasit találni??
2010. júl. 28. 18:51
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
na álljon meg a menet magyarok között is vannak mocskosak büdösek és koszosok
2010. júl. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 Jake_86 ***** válasza:

Szerintem a roma fiukat most hagyjuk ki:))És még mielőtt jönne az,hogy rasszista vagyok,hát közlöm,hogy nem nyilatkozom!:)))

Na szóval,mindenkinek más a normális,én konkrét a macho kategória vagyok(tudom most úgyis az lesz,hogy mekkora beképzelt állat vagyok)(erre azt szoktam mondani,hogy senki ne alkosson senkiről vélemény amíg nem ismer) az tény,hogy nem értem miért ilyenek a mai férfiak öltözködése és sajnos az jár ezzel,hogy a lányoknak is az a stílus tetszik!Normális férfiak vannak ezerrel mint ahogy Nők is,bár mind 2 oldal ezzel jön a másiknak állandóan!

2010. júl. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
ELŐBBI VAGYOK HÁTIGEN ÉN SEM ÉRTEM MIÉRT ILYEN B..IS NÉMELYIK ""FÉRFI""" FIÚ MIÉRT JÓ EZ NEKIK
2010. júl. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 Jake_86 ***** válasza:

Én is kondiztam nem vagyok agyongyúrva,csak annyira amennyire kell,szép formás 20 centis kar:))nneeeeem!

Nem feltétlen kell boxolós srác

nagyot üt!

2010. júl. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
Nektek mi a férfias pasi ?:O aki kivangyúrva ? és akinek oylanok az adottságai hogy nem látszik rajta vagy egyszerűen nem hízik és abból ne mtud izmost csinálni... és ha nem izmos akkor nem fog nektek izompolót felhúzni hogy leégesse magát.
2010. júl. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 Jake_86 ***** válasza:

Igen egyébként nekem alapból olyan a testalkatom,nem nagydarab tehát inkább szálkás!

Nem egyszerű főleg,ha nem szedsz semmit,legalábbis én nem szednék!Sokat kell enni!Van külön étrendje!

Sok-fehérje(kreatin) kell!

de ne térjünk el a tárgytól!


A kérdező feladta?????

2010. júl. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
Most mit kell idekeverni az izmot? Az valóban a férfi nem egyik jellemzője, de nem csak ezen múlik. Egy vékony srác is lehet férfias. Itt azokról a kis nyálgépekről van szó, akik nagyon szépen néznek ki, csak éppen semmi férfias belső értékkel nem rendelkeznek.
2010. júl. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
HÁT IGEN NEMHIÁBA A ROMA FIUK A SZÉPEK
2010. júl. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 Jake_86 ***** válasza:
hagyjuk már a roma fiúkat
2010. júl. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:

Hogy miért olyanok ? Mert a csajok ezeket a fajta fiúkat szeretik azért.Csak nézd meg ezt a köcs.g SP-t Meg Justin bibiert vagy kit , ők mennyire férfiasak ?! mégis odáig vannak a csajok értük.Én "macis" testalkatú vagyok , mégis a gizda félig emo félig tck-san öltözködi kb 55kg-os haveromnak kb 1-2 havonta új barátnője van(ráadásul elég paraszt a srác).

Én úgy veszem észre (sajnos!!) hogy a mai "férfi" ideál a 14-18 évesek körében a csőgatya , hosszabb vasalt haj , meg az ilyen 52kg-os mosomahasamdeahátamhabzik féle mindenütt borotvált srácok(sok csaj már egy kis mellkasszőrtől is undorodik ahogy észrevettem).

Ezek a srácok csak annyiban hibásak , hogy a divatot követik de a csajok szabják meg mi az ideál.(és most hiába mondjátok hogy nem , pedig így van , azért ilyen sok srác mert azt látja a médiában hogy az ilyen testalkatú és öltözékű srác rengeteg lánynak bejön)

2010. júl. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!