Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Lányok ti mit gondoltok az olyan pasikról akik kivonultak a társadalomból mert nem hajlandók résztvenni a gusztustalan játékokban amit az emberek folytatnak?
2
Nem mindenki ugyanolyan, mindenkiben más és más rossz tulajdonságokat fedeztem fel.
Egyenesnek és gerincesnek lenni sajnos nem igyekszik senki.
Igazmondónak és empatikusnak lenni gyengeség.
A gyenge és elnyomott mellett kiállni őrültség.
Megvesztegethetetlennek lenni sértés.
Másokat indokolatlanul nem kritizálni unalmas és hangulatromboló.
A jóindulatú, rendes embereket nem kihasználni szerencstélenség.
Ez a társadalmunk. Remélem mostmár jobban érthető miért vontam ki magam belőle.
8
Nyugodtan lehet vitázni...de magyarázd meg kérlek miért jó az embereknek ha ilyenek. Illetve miért választják azt az utat? Nincs választásuk?
9
A kivonulás alatt azt értem, hogy a munkámat elvégzem mert albérletet, számlákat, kaját fizetni kell, de azon kívül nem kezdeményezek emberi kapcsolatokat. Illetve ha más kezdeményezne elkerülő üzemmódba helyezkedem.
10
Ezzel beismerted, hogy nem épp annyira tökéletes "városon".
Neked hogy sikerült elfogadni a mindennapos hülyeségeket, hogyan állsz hozzá? Te is olyanná változtál és akkor könnyebb? Ez érdekelne.
14
Szerintem ha kiállsz az elveid mellett az éppen, hogy erőre utal.
Akik feladják vagy a könnyebb utat választják azok az igazi gyengék.
Te nem az elveid mellett állsz ki, hanem megfutamodsz a világtól. Empátiáról, jellemességről beszélsz, de te mindenkiben csak a rosszat látod. Gyenge vagy.
Nekem világ életemben fontos volt a jellmesség, hogy ne hazudjak, ne csapjak be senkit. Sosem csaltam meg vagy árultam el senkit. Azért lettem vegetáriánus, mert a húsevéses is etikai problémáim vannak. Mégis vannak barátaim, akik szeretnek és elfogadnak így. Igen, naiv vagyok néha, megjártam már, hogy nem a könnyebb utat választottam, viszont nem ítélek el más embereket, mert mindenkinek más a története, más miatt lett olyan, amilyen.
Szeretem a munkámat, értékes amit csinálok és szeretek segíteni az embereknek, amiért nem várok hálát. Szerintem így érdemes élni. Minél többet adsz, annál boldogabb leszel.
Oda vonulsz, ahova akarsz.
Ettől nem leszel sem bölcs, sem erős. Csak gyenge, aki nem tud örömet, sikert elérni a társadalomban, ezért nekiáll fikázni.
"Tehát az a normális aki a játékszabályok szerint játszik."
Az egész világ játékszabályok szerint játszik. Ez alatt nem csak az embereket értem.
"A kivonulás alatt azt értem, hogy a munkámat elvégzem mert albérletet, számlákat, kaját fizetni kell, de azon kívül nem kezdeményezek emberi kapcsolatokat. Illetve ha más kezdeményezne elkerülő üzemmódba helyezkedem."
Ez eddig oké, ha így látod a világot, de a kérdés, "lányok, mit gondoltok az olyan pasiról...", nekem a kettő üti egymást.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!