Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiatal lányok miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok miért nem mertek ismerkedni a nálatok jóval idősebb pasikkal ha egyébként bejönnek?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 21. 13:43
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
52%
Budapesten elek, diplomas kozegben, es szarul ertelmezed a statisztikat. Nem, nem igy jon ossze, hogy falun minden 18 eves leszult mar, Budapesten meg tele van 40 eves, gyerektelen nokkel a varos. Falun se szulnek mar olyan fiatalon, a putrisok kivetelevel a szimpla videki, egyszeru lanyok se szulnek mar 22-24 eves koruk elott. Igy jon ossze a 29, hogy altalanossagban a LEGTOBBEN 24-35 eves koruk kozott vallaljak az elso gyerekuket, es ugye mind a ketto egy veglet, tehat a tobbseg, ami az atlag az meg mindig a 29, ami mar Budapesten is boven jelen van. Pont ez a korosztaly vagyok es az ismeroseim nagy resze (meg egyszer, fovarosi, 80%-ban egyetemett vegzettek) mostanaban kezdenek el gyereket vallalni. A nalam idosebbeknek meg szinte kivetel nelkul van mar gyereke, 1-2 kivetellel, de van olyan akirol pl tudtam, hogy igazoltan meddo es azert nincs neki. Azok meg akiknek nincsenek ilyen gondjaik, nem az iskola meg a karrier miatt nem vallalnak gyereket, hanem pont azert, amit irtam, mert alkalmatlanok ra, akar ferfirol beszelunk, akar norol. Alkalmatlansagnak gondolom azt is, aki 36-40 eves korara jut csak el odaig, hogy egy stabil hatteret osszehozzon, mert ezt azert boven el lehet erni 28-29 eves korodra is.
2020. ápr. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

"A 2009-ben született gyermekek felét 30 éves vagy ennél idősebb anyák hozták világra" - KSH 2010, ez azóta csak romlott


"2004 ÓTA MEGFIGYELHETŐ TENDENCIA, HOGY BUDAPESTEN AZ ANYÁK LEGGYAKRABBAN 30–34 ÉVESEN VÁLLALJÁK ELSŐ GYERMEKÜKET.


Ugyanígy Budapesten és a fővárosi agglomerációt adó Pest megyében a leginkább jellemző ez a későbbi életkorban is: 2000 és 2009 között Budapesten kétszeresére emelkedett a 35–39 évesek gyermekvállalása, és háromszorosára a 40 éven felüli nőké. Tavaly Budapesten 409 negyven feletti nő hozta világra első gyermekét."


"A családalapítás időzítése tehát jócskán eltolódott, tekintve, hogy a huszonévesek létszáma és egyben gyerekszáma is folyamatosan csökken. (1990-ben egy huszonéves nőre átlagosan egy gyermek jutott, ma 0,35.) 1990 és 2015 között a 35–39 éves nők körében a gyermekszülés gyakorisága ugyanolyan mértékben növekedett, mint amilyen arány a 20–24 éveseké megcsappant – állapítják meg a kutatók. (M. M. R.)"

2020. ápr. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Hú de sötét az alkalmatlanozó, küldöm is neki a számot.
2020. ápr. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem merek félek az elutasítástól, és ez kortól független.

Meg elég konzervatív felfogásom van, jobban esik ha a férfiak kezdeményeznek.

2020. ápr. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Merek, csak nem akarok. Hasonló korú partnert szeretnék pont azért amit már előttem páran le is írtak, hogy az élet különböző szakaszain (egyetem, diploma, stb) együtt menjünk keresztül. Na meg aki annyival idősebb és a fiatalokra megy ott sokszor valami nincs teljesen rendben
2020. ápr. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Mindenki a kapcsolatról elmélkedik. Ki nem szarja le a kapcsolatot? Egy férfi merje felvállalni, hogy csak le akar feküni minden jó(!) nővel.

A kronológiai életkor egy rakás szar a telomerek hosszát kell megmérni én pl csókolommal köszönnék egy 30 éves nyugdíjas nőnek mert anyámként nézek rá (hiába vagyok 30+). Bőven bármikor megkaphatok extrém jó tinit és a fa*om fogja tagadni, hogy fénykorában lévő nőket akarok csak szexre márpedig egy nő öregedése (ez biológia) a fénykor elérése után 20 éves kor felett kezdődik és ezután az értéke a fény sebességével csökken.

2020. ápr. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!