Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiatal lányok miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok miért nem mertek ismerkedni a nálatok jóval idősebb pasikkal ha egyébként bejönnek?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 21. 13:43
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
84%

"Érdekes ez a gyk, öntelt tyúkok közege"


Akkor ismerkedj anyád korosztalyaval. Na, kb. nekem is annyi gusztusum van a bacsikhoz.

2020. ápr. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
27%
#10: egy 33 körüli nő ritkán áll szóba egy negyvenessel.
2020. ápr. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
12%
Egy 40 es is ritkán áll szóba egy nyanyásodó 33 évessel, ha 25-28 évest is megkaphat.
2020. ápr. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
76%
Hát ez az, hogy nem kaphat meg, csak a silányabbakat, akiknél nem állnak sorba amúgy sem sokan. Azt meg minek.
2020. ápr. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
13%

"A családalapításnál nem kell aggódnom a férfi öregedő DNS defektjein"



Hajaj, hányszor mondom én ugyanezt a 35 feletti nálam próbálkozó nőknek, hogy nem kell aggódnom a DNS defektjein, ha fiatal csajt keresek.


Érdekes mindig kiborulnak, és itt a GYK-n is nézd majd meg a pontozást :)

2020. ápr. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
0%

ui: és a DNS defektekhez csak annyit, hogyha jobban figyeltél volna a biológia órán, akkor tudnád, hogy mi a különbség a női petesejt, és a férfi hímivarsejt élettartama között.


Vicces lesz, amikor 35 évesn majd családot akarsz, és valaki ezzel pattint le.

2020. ápr. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
93%

Egyszer jött be idősebb pasi (több mint 20 év, én 19 körül voltam), na a mai napig bánom. Soha többet nem kell ennyivel idősebb pasi.

De akkor mertem is ismerkedni. Szerintem mernek, sokkal inkább nem akarnak.

Az a férfi is elhitette magával, hogy én oda vagyok érte és állandóan bizonygatta magának, hogy biztos csak ezért meg azért nem akarok találkozni. Dehogyis.

2020. ápr. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
69%

15 Itt csak az a bibi, hogy a 35 eves nok nagyobb reszenek mar van legalabb egy gyereke, meg ha csak 1-3 eves is, es ha szingli, akkor nagy valoszinuseggel nemreg valt el, tehat ot mar hidegen hagyja a csaladalapitas, azt mar letudta es ritkan akar tobb gyereket. Es aki NORMALIS ferfi, annak is van mar altalaban 35-40 eves korara legalabb egy gyereke, normalis esetben nem 40 evesen kezd el az ember a gyerekvallalason gondolkodni, akar no, akar ferfi... Igy ebben az esetben tok lenyegtelen mar ez a DNS dolog.

Mig egy 40 eves gyerektelen ferfi eleg nagy esellyel akarna ratukmalni a nore a setabotos spermait, es abbol senki nem ker, nem nagypapat akarunk a gyerekunk apjanak, meg mint irtam eleve, akinek 40 eves korara se jott ossze a gyerek, az eleg nyilvanvalo jel arra, hogy alkalmatlan is a csaladalapitasra. Ennel mar csak az lenne meg szebb, ha 40 evesen nyogne be, hogy na, itt az ideje leerettsegizni.

2020. ápr. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
84%
Jöttök itt a DNS-sel, aztán a fiatap fruskákra nyáladzó vén farkak többsége felelősséget sem akar vállalni, nemhogy gyereket. Aki a fiatalokra repül, az (tapasztalataim alapján) egy felelőtlen senki, akinek esze ágában sincs családot alapítani. Akkor miről beszélünk? Nem a dns miatt kellenek a fiatal nők, hanem mert retek az értékrendetek és a korotokbeliek legfeljebb leköpnének titeket, mert abban a viszonylatban nem tudtok semmit felmutatni. A 20-asok meg nem várnak el akkora teljesítményt, mert még ők sem tudnak sokat felmutatni. Kár, hogy a fejeteket és a stílusotokat nem lehet letagadni akkor sem.
2020. ápr. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%

"Itt csak az a bibi, hogy a 35 eves nok nagyobb reszenek mar van legalabb egy gyereke, meg ha csak 1-3 eves is"


Nyilván falun így van. Én olyan közegben mozgok, ahol sok a diplomás nő, akik az iskola után elkezdtek dolgozni, így eléggé kitolódott a gyerekvállalás.


De nem csak az én köreimben igaz ez, hanem statisztikailag is: [link]


Magyarországon a nők __átlagos__ életkora az első gyereknél 29+ év (és ez 2012-es stat, azóta nem javult). Tehát a nők nem 29 évesen szülnek, hanem sokan 18-20-22 évesen, és emiatt a statisztika mutatja, hogy lesz rengeteg 35+ aki még gyerektelen.


De egy társkeresőre is elég felmenni, állítsd be, hogy nincs gyereke, és 35+, meg fogsz lepődni, hogy milyen tömegeket találsz.



(persze, 20-22 évesen az én korosztályomban is mindenki azt mondta, hogy 30 éves korára férje, gyerekei (kutyája, háza, etc) lesz. De ha körülnézek az gimis osztálytársaim körül, akkor 20 évvel később a 30-40%-nak nincs gyereke, és sokaknak van 1-2 éves gyerek, amit bizony 35 körül csináltak

2020. ápr. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!