Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiatal lányok miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok miért nem mertek ismerkedni a nálatok jóval idősebb pasikkal ha egyébként bejönnek?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 21. 13:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
70%
Mert nem jönnek be.
2020. ápr. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
75%
Mert nem jönnek be a kanos öregek :D
2020. ápr. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
75%
Nem arról van szó, hogy nem merek, hanem arról, hogy nem akarok. Egyébként nem is jönnek be és ha bejönnének is, az édeskevés ahhoz, hogy generációs különbségekkel normális partner legyenek számomra.
2020. ápr. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Noblesse Oblige ***** válasza:
89%
Nem állunk egy szintén. Eléggé elkapott a szorongás érzése, amikor egy apám korabeli kezdte el csapni szelet. Kellemetlen.
2020. ápr. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
78%

A bejönnek az túlzás, de el tudom ismerni, ha valaki jól néz ki. Ez nem azt jelenti, hogy akarok tőle bármit is. Ez amúgyis egy kortól független dolog...

A saját korosztályomban keresek párt, akivel együtt öregszem meg. Mivel ugyanabban az életszakaszban vagyunk, hasonló problémákkal együtt tudunk megküzdeni és hasonló időben másszuk meg az élet egyes lépcsőfokait, pl. egyetem, diploma, munkakezdés. A családalapításnál nem kell aggódnom a férfi öregedő DNS defektjein, a gyermekemnek apja és nem nagyapja lesz. Nem óhajtok én lenni a fiatal, akinek az idősebb és tapasztaltabb megmondja a tutit. Nem akarok a középkorúság meg kapuzárási pánik bajaival bíbelődni, miközben én messze vagyok tőle.

24N

2020. ápr. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
75%
A jóval idősebb az mennyi? Én most vagyok 24, a barátom 34 amit nem mondanék jóval idősebbnek, viszont ő elég gyerekes (nem rossz értelemben) így nem érzem problémának. Amikor 22 voltam ismerkedtem egy 36 éves férfival, igazából el tudtunk beszélgetni, de sokszor érződött, hogy teljesen más életszakaszban vagyunk, pl. karrier terén is sokkal több tapasztalata volt és ezt néha szerette éreztetni, ez elég lekezelően hatott. Gondolom ha még nagyobb lett volna a különbség, akkor még jobban érződött volna, hogy nagyon máshol tartunk.
2020. ápr. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
48%

Mert nincs olyan, hogy “ha egyebkent bejonnek”, lol. Senkinek nem jonnek be a pedofilia hatarait surolo oregemberek (igen, tudom mi a pedofilia, de a szemelyes velemenyem, hogy majdnem egy szinten van ezzel, amikor a 40 eves 20 eves, iskolabol epphogy kikerult lanykakra vadasznak), inkabb undoritonak tartom oket es gaznak, hogy ilyen agyi szinten tartanak idos korukra is, hogy egy 20 eves, vihancolo fruskaval el tud kepzelni kapcsolatot xD (Olyan meg nincs, hogy a 20 eves erettebb a koranal, mert az erettseget nem abban merjuk, hogy az egyik inkabb bulizik hetvegen, a masik meg a paplan alatt olvasgat, 20 evesen mind a ketto ugyanolyan eretlen, az eletbol semmit meg nem tapasztalt szemely, akik a valoban erettseget igenylo feladatok elott pislog, hogy akkor most mit kene csinalni, es ugyanolyan esellyel bsszak el mindketten, vagy eppen oldjak meg.)

Es szimplan kulsore sem jonnek be a rancos, oszulo, kopaszodo, aputestu idos ferfiak.

2020. ápr. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
11%
Érdekes ez a gyk, öntelt tyúkok közege. A való életben pont, hogy a 40 es pasik a nyerők a 20 éves nőknél
2020. ápr. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
11%

Látom, eddig az összes válaszoló lógott az értő olvasás óráról.


Felhívnám a figyelmet a kérdés utolsó hátom szavára "HA EGYÉBKÉNT BEJÖNNEK".


Ergo, ha az illető letagadja a korát vagy hazudik róla, akkor tökéletes és istenieket szexelnek, de ha bevallja, akkor már falat húz maga köré a nő.


Ugyanez van egyébként fordítva is, mikor huszonévesen akartam 30-as nőket, azért növesztettem szakállat meg öltöztem úgy, hogy idősebbnek tűnjek, hogy 1-2-t be tudjak fűzni. Imádnivaló volt a reakció, amikor megtudták szex után, hogy valójában 23 éves vagyok, mert még a 29-et is keveselték, hogy mert ők mondjuk 35 évesek és ez tökre gáz.


Amúgy a választ a női bőségzavarban látom. Annyi jelentkező van pasikból, hogy kénytelenek leszűkíteni a kört bizonyos korhatárra.

2020. ápr. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
7%
Egy nő olyan 32 éves koráig megteheti, hogy szinte pofátlanul válogat és csak azt a 100 ból 1 hiper szuper pasit vegye észre (mert szexre annak is jó lesz, aztán megpróbálja magához láncolni a pasikt, ha sikerül), akkor is ha ő csak pl 10 per 4 es nő külsőre, meg másban is. Aztán ahogy belépnek a Krisztusi korba, hogy már nem kellenek a nprmális 20-30, de még 40-es férfiaknak sem, akkor jön a durca.
2020. ápr. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!