Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Közvéleménykutatás! Férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közvéleménykutatás! Férfiak, melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Van két nő, akik külsőre egyformák (mindkettő tökéletes számotokra), képzeljétek el ide az ideáljaitokat.


Abban különböznek, hogy az egyik ideális feleségjelölt, főz, mos stb, gyerekeket akar majd, igazi háziasszony, a háztartásvezetés az amiben igazán kiváló.


A másik viszont nagyon intelligens, sikeres a munkájában, tisztelik is benne, elismert szakember szellemi munkában. Gyereket egyáltalán nem akar, főzni nem szokott. Karrierista, de szórakozni is szeret.


Nektek melyik? Hangsúlyozom hogy egyformán jól néznek ki, tehát csak a megadott belső tulajdonságok alapján választhattok.


2020. ápr. 19. 11:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább egyik sem, de ha mindenképpen választani kell, akkor az első.
2020. ápr. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt választanám,hogy a gyerekes kérdések kerüljenek át a tini kategóriaba.
2020. ápr. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
A középút ugye nem létezik?
2020. ápr. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
57%

Mivel én sem akarok gyereket, és nekem is van 2 diplomám, jól fizető állásom, biztos egzisztenciám, a második nőt választanám.


Párválasztásnál egyébként hatványozottan működik, hogy a hasonló a hasonlót vonzza. A csúcsszuper felsővezető csak a filmekben köt ki a csóringer, tanulatlan falusi kislányoknál, akikkel a hypós felmosáson, meg a gyerek büfiztetésén kívül másról nem lehet beszélni.

2020. ápr. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%

A kettő között kéne, de ha mindenképp valamelyiket választani kell, akkor az első.

És nem azért, mert én nem csinálnék házimunkát vagy azt akarom, hogy kiszolgáljanak, hanem azért, mert a másodikat unnám és nem passzolnánk. Unalmas lenne, hogy leginkább csak a munkájáról tud beszélni, de pl. nem tudunk közösen összedobni egy kaját. Az sem jönne be, hogy hétvégén a közös idő helyett a melóval foglalkozna.

2020. ápr. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
44%
Egyértelmű az 1-es.Nőt akarok. F/44
2020. ápr. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
6%

nő vagyok,de én inkább vagyok 1-es,de van bennem némi 2-es is.

A barátom dobta a 2-es típusú nőt!! Olyan exe volt,hogy mester diploma,nagyon okos,jó fizu,jókat lehet dumálni vele,de nem akar gyerekeket soha.


Szerintem mindenképp 1 a jó választás,mert 1-et később érdeklheti a karrier ha gyerekek kicsit nagyobbak,vagy a férj lehet rá jó hatással ráveheti olyan tevéknyeségekre amivel pénzt ekreshet 1 is. Míg 2 soha nem fog megváltozni a családot illetően.

2020. ápr. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Utóbbi, főzni pedig együtt fogunk.
2020. ápr. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
39%

Inkabb az elso.... valószínűleg ugyan ugy o vele is el lehet menni jókat randizni meg szórakozni meg család centrikus házias tud főzni

A masik viszont csak dolgozik gyereket nem is akar főzni abszolut nem... na most ez nem jövő az ilyen emberrel nem lehet családot alapítani vagy együtt élni! Az ilyen max futó kalandra jo!

2020. ápr. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Melyik nő sub?
2020. ápr. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!