Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik lányt választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lányt választanátok?

Figyelt kérdés

1. Komoly gondolkodású, de jó a humorérzéke, kicsit csendesebb, nem valami átlagos, sokoldalú, szereti a fiús dolgokat, inkább az a menő csaj, sokmindenhez ért és nagyon okos, de önértékelési problémái vannak. Külsőre szép, jó testalkatú, magas vékony zöldes szemek, szőkésbarna középhosszú haj.


2. Komoly gondolkodású ő is, már nem olyan humoros, inkább aranyos, szociális típus, mosolygós. Átlagos lány, egész jó értékrenddel, egy átlagos lányos szakmával, átlagos intelligenciával. Külsőre szép kék szemű, szép arcú, magas és vékony szintén, szőkésbarna hosszú hajú. Az arca egész más,talán kicsit szebb, mint a másik lányé, a nagy kék szemei miatt.


Lényeg a lényeg, ti melyik típust preferáljátok?


2020. ápr. 15. 20:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%

2.

önértékelési probléma = tönkre fog tenni


Egy olyan nő, akinek saját magával (is) problémái vannak, az nem képes mással sem együtt lenni. TE fogod meginni a levét. Én menekülnék a helyedben.

2020. ápr. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nőként mondom, h ennyi alapján nem lehet választani. Ha megismered őket alaposan akkor igen. Valakinek épp a fiús fog bejönni, valakinek meg a kislányos, csendes típus. :)
2020. ápr. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Az okosat. Egy átlagos nö unalmas.
2020. ápr. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Engem benne az esze vonz, az, hogy olyan, mintha mindent értene és szerintem zseniális, ahogy néhány dologról beszél, de van egy fura oldala ami kicsit ijesztő és érzelmileg nem elég fejlett. A másik lány meg egyszerűbb sokkal, nincs vele ilyen gond, de unalmasnak érzem.
2020. ápr. 15. 20:51
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
Inkább az elsőt. A másodikból minden sarkon van egy.
2020. ápr. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Most mi döntsünk helyetted? Ha ez így felmerült benned, egyiket se.
2020. ápr. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt választanám, amelyikkel jobban egy hullámhosszon vagyunk. Közös értékrend, világnézet, humor.

Ebből a leírásból elég nehéz választani, mindkét lány szimpinek tűnik. (De talán azért a második, mert barátnőnek/feleségnek a nőies nőket kedvelem, a fiús lányok inkább haver típusok)

2020. ápr. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
56%
az elsőnél majdnem engem írtál le. kicsit megijedtem
2020. ápr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egyiket se. Ne legyen fiús, de ne legyen átlagos se.
2020. ápr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyiknél sincs igazából probléma.


Önértékelési problémái vannak? Azon lehet változtatni.


Szóval összességében mindkettőt megismerném.

2020. ápr. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!