Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az most komoly, hogy ma már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az most komoly, hogy ma már a lány kezdeményez, a fiú pedig "nem tesz semmit"?

Figyelt kérdés

Ha arra várok, hogy kezdeményezzenek, azt várhatom..., ha kezdeményezek, könnyűvérű vagyok... akkor most mi vannn?

18 L


2010. júl. 27. 18:19
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

Évszázadokon át a nők "nem tettek semmit", most picit mi lustálkodunk:P


Attól, hogy kezdeményezel nem vagyok könnyűvérű.

2010. júl. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
A pasik genetikailag úgy vannak kódólva, hogy vadásszanak. Ha ezt elveszed tőlük, akkor nem hiszem hogy tartós lesz a kapcsolatod.Ne te legyél a kezdeményező, mert ez az ő dolguk.
2010. júl. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 Funktasztikus ***** válasza:
de belöllünk kezd ez kihalni..deh egyenjoguság van ugye ha már kiharcoltátok magatoknak akkor ti is ugyan olyan jogon kezdeményezhettek....
2010. júl. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
18:25 ez így van:D én se kezdeméznyezek,mert nem mindig merek.. várom hogy jöjjön a csaj és jólvan, de nem:D ezért énis úgyérzemhogy ronda vagyok :D
2010. júl. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

Lányok, mégis mi miből merítsünk önbizalmat ha ti nem ismerkedtek velünk?Így nem látjuk hogy tetszenénk nektek, akkor meg minek kezdeményezzünk?Ha nem adtok semmi jelet.

Kérdező, ha akarsz valamit egy pasitól akkor tenni kell érte, azt miért várod el, hogy kitalálja a gondolataid hogy tetszik neked?Ő azt nem tudja, tudatni kéne vele.

Most hogy nem szólít le senki te sem érzed, hogy tetszenél a másik nemnek ugye?Mi is így vagyunk.

2010. júl. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

de most ez komoly kérdés lett vna egyébként

most komolyan ezért vagyok maradi, mert elvárom, h hódítsanak? ennyire nem telik tőletek? az gáz... :S


Én komolyan írtam mindegyik válaszom, így gondolom.Ez 2010ben nem így működik mint régen, rengeteg pasi gondolja így ahogyan én írtam, és szerencsére egyre több csaj kezdeményez, nem csak ül a babérjain és vár.

50-50% -ban kéne és akkor jó lenne, ez az egyenjogúság.

Neked is ugyan annyi jogod van egy neked tetsző pasival ismerkedést kezdeni, és nekünk is ugyan annyi jogunk van várni a lányokra.

2010. júl. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Emancipuncik kiharcolták az egyenjogúságot nem gáz ha egy lány kezdeményez.
2010. júl. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
dobj egy privit:P
2010. júl. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
engem meghódított a barátom, hajtott, meg tepert, meg kezdeményezett...17 éves, normális srác..neki nincs akkora büszkesége h félt volna ezt kockára tenni egy ilyen dologgal.:D Ennek örülök. szal most jól megvagyunk:) én 14 vagyok
2010. júl. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

változtak a társadalmi szerepek. Régen a férfinak kellett udvarolnia a lánynak, mert a nő társadalmi szerepe passzív volt a férfié meg aktív, minden téren, nem csak az udvarlásban (magyarán régen a tipikus női szerep a te csak mosolyog szépen és kuss). Hasonlóan régen mindent a férfi fizetett, mert neki volt pénzkeresete, a nőnek meg nem.

Azóta a nemi szerepek közeledtek egymáshoz, nemi egyenjogúság van, ma már bevett, hogy a nőknek is ugyanúgy van kerestük, ezért most már ők is fizetnek, általában egy közös programba ma már úgy normális, hogy a lány is beleadja a részét, hasonlóan az ismerkedésnél se lehet elvárni, hogy egyrészt van a nagy női önállóság meg minden, de kezdeményezni csakis a férfiaknak kell.


És mivel ma már a nők egyenjogúak meg önállóak, ha nem kapok egyértelmű jelet a nő részéről, hogy van keresnivalóm nála, akkor könnyen úgy vehetem, hogy nem.

2010. júl. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!