Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az most komoly, hogy ma már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az most komoly, hogy ma már a lány kezdeményez, a fiú pedig "nem tesz semmit"?

Figyelt kérdés

Ha arra várok, hogy kezdeményezzenek, azt várhatom..., ha kezdeményezek, könnyűvérű vagyok... akkor most mi vannn?

18 L


2010. júl. 27. 18:19
1 2 3 4
 1/33 Funktasztikus ***** válasza:
olyan komoly hogy én most itt ülök:D
2010. júl. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
nézzél ki jól! akkor majd kezdeményeznek
2010. júl. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 Funktasztikus ***** válasza:
jah deh csakis diszkóban;)
2010. júl. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Véletlen ess bele az ölembe meztelenül és kezdeményezek.
2010. júl. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Attól még a pasinak kell eltartania a csajt, szóval ennyit meg tudsz tenni.
2010. júl. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:

Ez így van!:D

Én sem kezdeményezek soha a csajoknál, várom hogy ők tegyék, de mivel nem teszik így az az érzésem hogy ronda vagyok ezért nem szólítanak le lányok.

Meg úgy is elutasítana mindenki mert nem nézek ki úgy mint Brad Pitt vagy Jack Sparrow.

Úgy lenne jó, ha fele-fele arányban lenne kezdeményező mindegyik nem, és akkor meg lenne a visszajelzés, hogy a férfiak is tetszenek valakinek, mert így nem tudjuk ha nem jöttök csajok:)

20f

2010. júl. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

de most ez komoly kérdés lett vna egyébként

most komolyan ezért vagyok maradi, mert elvárom, h hódítsanak? ennyire nem telik tőletek? az gáz... :S

2010. júl. 27. 18:25
 8/33 anonim ***** válasza:

ha kell valami, akár tehetsz is érte, nem?

Ettől még nem leszel könnyűvérű.

2010. júl. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
én is várom a kezdeményezést, csak valahogy nem jön. egyébként egyetértek veled kedves kérdező. 18/L
2010. júl. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 Funktasztikus ***** válasza:
ma már nem szabad konzervativnak lenni tudod változik a világ(csak nem a joirányba) sajnnos:/
2010. júl. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!