Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok nektek bejön egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejön egy ilyen srác?

Figyelt kérdés

nem vagyok felszines a lényeg belül van. szeretek romantikus lenni de csak ha a pillanat adja azt, ha egy lány szemébe nézek mindent látok. örök optimista vagyok mindenben csak a jót látom.

LEgrosszabb tulajdonságaim:

- sokat dolgozom

- bár nem keresek rosszul mégis sokat spórolok


2010. júl. 27. 17:16
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
hidd el vidám vagyok és beszédes.
2010. aug. 4. 13:52
 12/15 anonim ***** válasza:
Bocsi, tudom, hogy nem számít, de felkeltette a kíváncsiságom. Mi a csillagjegyed?
2010. aug. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem szeretem, ha valaki szemből már rögtön jó emberismerőnek képzeli magát. Az örök optimizmus bizonyos szituációkban idegesít, mivel könnyen átcsap önteltségbe. A spórolással nincs bajom, abszolút nem igénylem az értelmetlen kiadásokat.

Igazából amit eddig leírtál, nem határoz meg téged, ezek abszolút mellékesek - ha ezt tartod fontosnak, elég sekélyes is lehetsz -, a főbb tulajdonságaid velejárói.

2010. aug. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
amit eddig leírtál,nekem az tetszik,csak kicsit idős vagy hozzám x)
2010. aug. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
a csillagjegyem rák!
2010. aug. 5. 09:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!