Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok nektek bejön egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejön egy ilyen srác?

Figyelt kérdés

nem vagyok felszines a lényeg belül van. szeretek romantikus lenni de csak ha a pillanat adja azt, ha egy lány szemébe nézek mindent látok. örök optimista vagyok mindenben csak a jót látom.

LEgrosszabb tulajdonságaim:

- sokat dolgozom

- bár nem keresek rosszul mégis sokat spórolok


2010. júl. 27. 17:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nálam ok, ha hitelesíteni is tudod, amit leírtál ;)
2010. júl. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A lányoknak akkor jön be, ha nem ronda.
2010. júl. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
bár hitelesiteni nem tudom de én komolyan ilyen vok.
2010. júl. 27. 17:20
 4/15 anonim ***** válasza:
most biztatást vársz a lányoktól? :D ezt egy lány nem tudja megindokolni, hogy miért nem lennél szimpi :) Kellenének rossz tulajdonságok, biztos van néhány. Ha nem, akkor egy ideális partner lennél a kapcsolatokban :)
2010. júl. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én nő létemre nem szeretem a romantikát és a túl nagy optimizmust sem. A sok munka sem a legjobb, viszont a spórolás nálam sokat számít.

A legfontosabb még mindig a humor számomra. Nem tudom, hogy bejönnél-e, ezek elég apróságok egyébként is.

(20/L)

2010. júl. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

Nekem mindenképp okés.

Hol lehet, ilyen srácot találni? :P

20/L

2010. júl. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

a romantikus alkatot nem szeretem, a többivel nincs baj. de csak akkor, ha nem vagy merev. nincs annál rosszabb, amikor egy férfi nem felszabadult, minden mozdulatában valami szabályszerűség jelenik meg és a lazaságnak még csak a csíráját sem tudod felfedezni benne, habár nagyon próbálod.

20L

2010. júl. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

én pont ilyen vagyok!

további rossz tulajdonságaim:

- tul nyugodt vagyok akkor sem mondom ha baj van ha nagy a baj

- néha szeretem próbára tenni az embereket (hüség, megbizhatóság, stb)

2010. júl. 28. 15:30
 9/15 A kérdező kommentje:
amugy 23 éves fiu vagyok és szerintem a legjobb tulajdonságom hogy nagyon ragaszkodó vagyok szeretem az állandóságot az életemben. de néha nem árt egy kis változatosság.
2010. júl. 28. 15:31
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csak ennyin múlik, hogy bejön-e egy srác, vagy sem. Én például sokszor az emberek mosolyába, alap gesztusaiba, hangjába, stb. szeretek bele, illetve attól leszek még szerelmesebb. Eddig nem rossz, mert kedvesnek, szorgosnak tűnsz, aki képes irányítani az életét, de azért ez nem minden.
2010. aug. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!