Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretem, de messze lakik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, de messze lakik. Azt mondta addig harcol, míg igent nem mondok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

18/L vagyok és 2 hetet kint töltöttem Lengyelországban. Ott megismerkedtem egy nagyon aranyos sráccal(26). Szinte már azt is mondhatom, hogy szerelmes vagyok belé. Ő is hasonlóan érez irántam, sőt... Mindent megtesz azért, hogy járjak vele. Szívesen tenném, de tudom, hogy csalódás lesz a vége. Egy az, hogy nagyon messze lakik; kettő, hogy hétköznap dolgozik; három, hogy kb 2 hetente hétvégén is elfoglalt, szóval nem is nagyon tudnánk találkozni. Sőt ha ismét suliidőszak lesz, még annyi lehetőség sem lenne.

Én tényleg mondhatom, hogy szeretem, mikor együtt vagyunk akkor mint a filmekben...nincs semmi probléma, elfelejtek mindent, s csak a pillanatnak élek, mert nem bírok ellállni neki, de mikor szóba jön a jövő, akkor eszembe jut minden, szinte megváltozom, s próbálom lebeszélni a dologról, de nem adja fel. Azt mondta addig fog harcolni, míg igent nem mondok.

Szerintetek mit csináljak?


2010. júl. 27. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszer élsz. Hallgass az érzéseidre, mérlegeld a dolgaidat, beszéld meg az otthoniakkal, vele, és aztán akár bele is vághattok.
2010. júl. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerelemben nincs lehetetlen.
2010. júl. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom, de ez ha össze is jön, nagyon távkapcsolat lesz. Gondold jól végig. Szinte alig tudtok találkozni. Megpróbálhatod, de nagyon nehéz lesz.
2010. júl. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

18/F vagyok

én nem szégyenlem, nekem olyan áll elő , hogy van egy lány 16.. kb 1,5 éve ismerjük egymást én székesfehérváron lakom, ő Szerbia(Zrenjanin)pontosabban mellette egy falu, Mihalovo .. nem közel 365km-t néztem :S:S

Természetesen chaten ismerkedtünk de nem ez a lényeg, hanem mintha évek óta ismernénk egymást, és kedveljük is egymást, és annyira el tudunk lenni, és egyenlőre még találkozni is nehéz, lassan a tinédzser korból is kinövünk

és hát együtt kéne lenni, tanácstalan vagyok. én még 1 év és kijárom a közepet, neki még 3 év. Lassan lesz jogsim, de vannak szüleim is akikkel együtt élek még, és hát nem mind1.. olyan 4 óra az út oda talán több.

Mit tudnátok javasolni? :)

2010. júl. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Polandball xD
2010. júl. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
bmegXDXD
2010. júl. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!