Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki ha én megyek egy pasi után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha én megyek egy pasi után?

Figyelt kérdés
Ciki ha nem egy pasi jön utánam, de én ő utána? mert már meguntam, hogy minden jó pasit elszalasztok. Nem fog ku..nak tartani?
2010. júl. 27. 11:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kedves előző, az neked hogy jön össze, hogy ha lány mozdul csávóra, akkor biztos nem lehet komoly kapcsolat, mert tuti másra is rámozdulna melletted, de ha te mozdulsz lányra, akkor neki nem szabad feltételezni, hogy miközben vele jársz, rámozdulsz esetleg másra is?


Ha odajön hozzám egy csaj és elhív valahova (akárcsak egy beszélgetésre), akkor nem lehet hűséges? A két dolognak szerintem semmi köze egymáshoz. Persze elhiszem, hogy akiket Te ismersz kezdeményező csajokat, azok ilyenek, de hát a fiúk nagyobb része is csak azért szólítja le a csajokat, hogy megfektesse őket...


Ilyen elven lehetnek olyan lányok is, akik direkt keresik azokat a fiúkat, akik nem kezdeményeznek, hiszen a lány egy ilyen fiú mellett lehet a legbiztosabb abban, hogy a srác úgyse fog más csajt keresni, mert hát nem is tud kezdeményezni...


Aztán meg ha kérdező adja magát a numerára, akkor így járt, majd tanul belőle, de szerintem ha van elég okos a csaj, akkor a csávóról simán kideríti mire kell neki még mielőtt megadná...

2010. júl. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

27/F vagyok


Itt nem beszélgetésre gondolok vagy ártatlan ismerkedésre és nem is ezt írtam! Azt írtam "rám mozdul" vagyis: egyértelműen a tudtomra adja, hogy bejövök neki ezt megmondja a szemembe, randira hív, úgy viselkedik velem amiből érzem, hogy bármit megtehetek vele, mert oda meg vissza van értem. Nagy különbség.


Ha én hajtok egy lányra az természetes tudod férfi dolga, a férfi hódít, a nő nem hódít max finom jelzésekkel tudomásomra adja, hogy szabad a pálya és majd én eldöntőm, hogy élek-e a lehetőséggel vagy sem.


Igen, van olyan lány, nő aki a passzív tutyi-mutyi fiúkat részesíti előnyben, de tudod ez meghatározza az egész kapcsolatot is ahol a férfi nem férfi max házi állatka akit levadásztak. Annál pedig nincs szebb amikor egy csaj nyomul, mert hol a tartása? Ezek szerint amiért számára "jó pasi" vagyok akkor már nyomul? Szánalmas. Az ember a leendő barátnőjét szereti meghódítani, nem pedig behódolni neki.

2010. júl. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!