Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki ha én megyek egy pasi után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha én megyek egy pasi után?

Figyelt kérdés
Ciki ha nem egy pasi jön utánam, de én ő utána? mert már meguntam, hogy minden jó pasit elszalasztok. Nem fog ku..nak tartani?
2010. júl. 27. 11:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtan menj te utána, a mai pasik tiszta puhapö.csüek és nem mernek lépni. :( :)
2010. júl. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
oké..és mit mondjak neki?? mert az a legnagyobb gond, hogy egy jó pasinak nem akarom máris a hülye oldalamat mutatni. :) jó értelemben.. nem vagyok hibás vagy ilyesmi.. csak nem tudok neki semmi olyat mondani.. :S
2010. júl. 27. 11:54
 3/12 anonim ***** válasza:

Én is követtem el hasonló hibákat anno.

Ígyis-úgyis egyszer rád talál a szerelem.


26/L

2010. júl. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. júl. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

az a baj hoyg én is..mert amilyen pasiknak bejövök..azok nekem nem.. :S..és ez már eléggé idegesít :S..mit csináljak??

17L

2010. júl. 27. 11:58
 6/12 A kérdező kommentje:
17 vagyok
2010. júl. 27. 11:59
 7/12 anonim ***** válasza:

Hallod, eléggé keverednek már a dolgok hogy mit szabad/illik egy nőnek és egy férfinak. Ha egy lány udvarol azon én már nem lepődök meg sajnos.


K*rvának pedig akkor fog tartani, ha pl már első (vagy néhányadik) randin lepippantod. Ha a testi dolgokban megfogod a gyeplőtés nem kínálod magad, akkor nem fog annak tartani.

Legalábbis magamból kiindulva. 22F

2010. júl. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
én sem vagyok olyan..de a psinak ugyis csak az kell..nah jó vannak kivételek..
2010. júl. 27. 12:03
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem ciki, attól, hogy csaj vagy neked is ugyan annyi jogod van hajtani valakire aki tetszik, ezért biztosan nem tart majd ku*vának.

20f

2010. júl. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem fog kurv@nak tartani, de komoly, hűséges, megbízható nőnek sem, amikor egy csaj rám mozdul mindig az jut elsőnek eszembe, hogy akkor biztos másra is ráhajt nem csak rám ergo ha összejövünk mi a garancia, hogy nem nyomul mellettem más pasira is. Aztán csodálkoznak a nők, hogy csak numerára kell aki nyomul mégis mi másra- komoly kapcsolatra- :-)))) kész vicc. Majd elmesélhetem eljegyzésen, hogy annyira férfi vagyok, hogy én lettem a "punc!" a kapcsolatban, mert töketlen vagyok és meg kellett hódítani vagyis nem én választottam hanem engem választottak. Hát igen ez a FÉRFI.

Szóval ne tedd max adj jeleket de ne nyomulj, mert megdöntenek és eldobnak. Én ezt tenném a kiszemelted helyében és ezt is tettem mindig a csajokkal akik nyomultak, mert mit tiszteljek bennük, a tartásukat:-)))))


27/F

2010. júl. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!