Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy pasi akivel bulikban nagyon jól elvagyunk (smárolunk). Nagyon aranyos, kedves, jól eltudunk beszélgetni. De akármikor megyek valahová bulizni és ha összefutunk akkor tuti lesz köztünk valami.

Figyelt kérdés

De utána meg ő mindig mondja, hogy bocsi de nem lehet semmi.Ezt már 9szer eljátszottuk. Utoljára májusban, akkor összevesztünk és nem is beszéltünk 1,5 hónapig. De 2 hete írt, hogy nagyon sajnálja, nem akart megbántani, meg hogy nagyon nehezen tudott nemet mondani akkor. Tegnap megint összefutottunk egy buliban.

Mikor vele vagyok azt érzem, hogy fontos vagyok neki és szeret. De lehet,hogy csak ezt beképzelem, mivel még nem volt senkim (19 vagyok). Ha tudom h ő is ott lesz akkor mindig megfogadom h ellen állok de soha nem tudok.

Mit tegyek, szerintetek?

Köszönöm!


2008. okt. 17. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
19 évesen ne élj már álomvilágban. Legalábbis ne ilyen mértékben.
2008. okt. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Pedig muszáj, ellen KELL állnod. Gondold el. Ha nem adod oda magad, semmi smárolás, akkor is küzdene érted? Vagy egy olyan lányhoz menne oda, akivel ezt az egészet eljátszhatja?

Ha valami komolyabban szeretne, akkor ennyi idő alatt lépett volna! Szerintem keress más fiút. Nem akarlak megbántani. De ez a fiú még komolytalan. Vagy csak keresi azt, aki megszelidíti.

Ne vesztegesd az idődet feleslegesen, mert csak ezt a szerepet töltheted be nála. Rengeteg más pasi létezik rajta kívül, akik komolyan is vesznek téged! Csak nézz körül alaposan.

2008. okt. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
hát igy nehéz h még nem volt senkid. de probld meg h kialakitasz vele olyan kapcsolatot h kettesbe elmentek valahova. és rá kell jönni h meg teszed e z első lépést h legyen e kapcsid... egyszer ugy is eljön az az iidő h kell egy pár..
2008. okt. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ha jó Neked ez így, folytasd csak! Ebben nincs semmi rossz. valószínűleg ő még nincs kész egy párkapcsolatra. remélem, egyszer majd lesz, és egymásra találtok... :) most viszont be kell érned ennyivel.
2008. okt. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy hangzik, hogy pont annyira vagy fontos neki, hogy csak meg akarjon dugni.
2008. okt. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
azóta mi történt? Lett köztetek valami. Kiváncsi vagyok, mert én is hasonlóhelyzetben vagyok
2013. dec. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!