Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nálatok mit jelent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok mit jelent az, hogy ha egy pasi aranyos?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert sok lány mondja, hogy aranyos vagyok, szval ez csak úgy jólvan aranyos vagy, vagy esetleg mutat is vmi érdeklődést irántam?
2011. szept. 4. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
az sp félékre mondják
2011. szept. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de rám is azt mondták sokan a lányok közül, de azóta sem lett barátnőm... :/
2011. szept. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Én arra a pasira szoktam azt mondani, hogy aranyos, aki barátnak teljesen jó, de kapcsolatra nem tudnám elképzelni. Hiányzik az a plusz érzés.

Remélem tudtam segíteni. 18L

2011. szept. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

ha külsőre: akkor nem férfias kinézete van, hanem tinifiús, kisfiús.

ha amúgy: akkor kedves, segítőkész, vicces. de egy FÉRFIRE ha szerelmes vagyok belé nem mondom hogy "aranyos"

2011. szept. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%

Azt hogy nem vagy valami szép,de csúnya se,csak nem akarlak megsérteni :) Nálam ezt.

14/L

2011. szept. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!