Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha interneten ismertétek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha interneten ismertétek meg egymast, hányadik randin volt az első csók?

Figyelt kérdés
Szóval az első személyes találkozás konkrétan amikor eletetekben először látjátok egymást. Ebben az esetben hanyadik randin szokott csók lenni?
2020. ápr. 12. 18:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Nekem a másodikon volt.
2020. ápr. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Első végén, akkor esett jól
2020. ápr. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Első randi legelején, kiugrott kb elém és egyből csók. Fel se fogtam még kb, hogy ott van. Akkor 3 hónapja “jártunk” màr.
2020. ápr. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
#3 Akkor lehet nem is ő volt, hanem valami random kiugrott eléd és lesmárolt. A valódi "párod" pedig azóta is ott vár. Hehe.
2020. ápr. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És hol voltatok az első találkozáson, milyen volt?
2020. ápr. 12. 19:06
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi első tali előtt másfél hónapig neten ismerkedtünk és a talik a két város között félúton, a fővárosban voltak.

Már az első talikor, köszönéskor volt csók.

4 és fél évig volt a 200 km-es távkapcsolat, utána ő költözött az én városomba. 7 éve együtt vagyunk. :)

2020. ápr. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Első randi kávéház,utána séta,a végén csók :)

1 hónapja együtt.

2020. ápr. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én talán 5 nap után találkoztam egy badoon megismert lánnyal februárban, a harmadik randin volt csók, meg rá egy órára egyéb első dolgok is. Csók lehetett volna már a 2. randin is, csak kicsit túlizgultam a dolgot, de így is jó volt. Nem kellett sokat görcsöl i, jöttek a dolgok folyamatában :D
2020. ápr. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
1 hónapot beszéltünk, első végén.
2020. ápr. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer chateltunk,majd telefonon beszéltünk, randizni hívott, második randin volt csók. Bár nem tudom,ha nem épp egy szilveszteri házibuli lett volna a második tali, mikorra esett volna..

Ja egy másik netes pasimmal az első randin volt csók. De iszogattunk..

A legelső exemmel pedig másfél hónap után volt csók,de ő nem is igazán jött be és nem sokáig voltunk együtt. Szóval aki bejött,azzal elég hamar eljutottunk a csókig..

2020. ápr. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!