Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan smároljak le egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan smároljak le egy vadidegen csajt?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Mit tegyek ha le akarok smárolni egy vadidegen csajt?

Szerintetek kérdezzem meg tőle,hogy akar e csókolózni vagy simán csak kapjam le?Nem merek csak úgy lekapni egy csajt.Egy kicsit félénk vagyok.Attól félek,hogy nehogy megbántsam vagy valami.Egész életemben 1-szer csókolóztam.Az egyik este el voltam bulizni két csajjal mindkettő nagyon sexi volt és tök jó fejek voltak.Szerettem volna lesmárolni az egyiket de nem mertem megtenni nehogy megbántsam.Mit tegyek szerintetek?Igaz mindkettő egy kicsit részeg volt de tudtak dumálni.Amikor haza kísértem őket (eléggé bunkó voltam)a kezemet nyújtottam ők vissza nyújtották felém és adtak két puszit.Meg adták az msn címüket.Amikor kísértem őket haza adtak piát meg tök jót dumáltunk.De valamelyiket leszerettem volna smárolni de nem tettem meg.Haza felé azt mondták,hogy milyen cuki vagyok meg mindenféle ilyesmit.Leszerettem volna kapni valamelyiket de nem tettem.Szerintetek mit tegyek,hogy lesmároljak 1 csajt?Szerintetek örültek volna ha lesmárolom őket?SEGÍTSETEK


2010. júl. 27. 03:27
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Ez olyan mint a kocsiban a sebességváltó.1-esből nem rakom 4-esbe.Ha már beszéltek,fogd meg a kezét,ha teszik neki,fogd meg a csípőjét.Ha ez ellen sincs kifogása,adj egy puszit a szájára.Ezután jöhet a nyelves csók,a kezed meg óvatosan lecsúsztatod a fenekére.
2010. júl. 27. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak szép fokozatosan. Ha lerohanod, abból elképzelhető, hogy jól jössz ki, csak épp valószínűbb, hogy rosszul. Illogikus lenne egyből lesmárolnod. Majd akkor, ha már nem lesz vadidegen.


Spock, 107/V

2010. júl. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

04:31

annyit fűznék hozzá hogy tudom hogy az egyenes induló fokozat...de ha kicsit meg huzatod akkor át tudod rakni 4-esbe, kicsit jobban csúsztatod a kuplungot.:D nagyobb gáz és mennifog a 4.:D

remélem tudtam segíteni.:D

Peace!!!!!!!!

2010. júl. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól féltél, hogy begbántod őket? Ezt nehezen tudom elhinni. Inkább féltél, hogy visszautasítanak. Amúgy, szerintem is lépésről lépésre haladj inkább. Az első kommentezővel értek egyet.

21/L

2010. júl. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Csicsikusz ***** válasza:
én tudom. kell egy jó duma. a haverokkal tegnap iszogattunk és odajött 2 csaj, az egyik nem is ivott és én félrehívtam h négyszemközt szeretnék beszélni vele. eljött. megmondtam neki h még sosem láttam tőle szebb csajt, csak a tv ben :) és h alig hiszem el hogy egyáltalán szóba állt velem, és h nem várok el tőle semmit, csak szeretném megölelni mert ez sokat jelentene nekem. aztán ő belement. megöleltük egymást és én elkezdtem puszilgatni a nyakát, hátha felizgítom, és utána meg próbáltam megcsókolni de elfordult sajnos :( utána ki akadtam és otthagytam. :D de amúgy ilyenkor 100% h nem fogja magát hagyni , a multkor is 1 tökirészeg csajjal ültem a skoda hátsó ülésén és az sem engedte h kibontsam a nadrágövét :S nemi erőszakhoz meg nem folyamodhatok :/
2013. szept. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!