Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van valakinek használható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valakinek használható ötlete hogyan szólítsak le egy vadidegen lányt?

Figyelt kérdés

Tettszik egy csaj, akivel csak néha futok össze buszon. Le kéne szólítani valahogy csak hát nem tudom hogyan ( azért mégis csak ismeretlen ):S Hülyeségek most kivételessen nem érdekelnek....


18/F


2011. ápr. 18. 22:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy leülhetsz-e mellé, majd kezdj banális dolgokról csevegni. Ha erre nem vevő, akkor nincs esélyed, de ha mégis akkor innen már bárhogy alakíthatod a beszélgetést..
2011. ápr. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Pedig általában, a hülyeségekkel lehet fölkelteni egy lány érdeklődését

pl.:

Te: szia bocsi, had kérdezzem meg, voltál már sivatagban?

A lány: ??? Őőő nem

T.: és láttál már csatahajót?

L.: nem, miért?

T.: ja semmi, csak úgy hallottam, hogy állítólag egy szál punciszőrrel át lehet húzni egy csatahajót a sivatagon...


Ha a csaj ezek után nem néz elmebetegnek, és van egy kis humora, akkor tuti felkelted az érdeklődését.

De mind1 mit, csak valamilyen jópofa dolgott találj ki

pl.: bocsi csak érdeklőnék, hogy lennél-e a jövendőbeli exem...

Ennyi, sok sikert

2011. ápr. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi. Igazából én is valami hasonlóra gondoltam.
2011. ápr. 18. 22:49
 4/10 A kérdező kommentje:
hát mondjuk a poénkodással elég rendessen be lehet égni...
2011. ápr. 18. 22:51
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát én 18 éves fejjel mondom, hogy szerintem übergáz ilyen fajta megnyilvánulással indítani.... ezzel csak az eszedet játszod, és ezt ő is fel tudja fogni. ez nem humorizálás, inkább gyenge erőlködés/gyökérkedés
2011. ápr. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kerülj a közelébe, keresd a tekintetét, mosolyogj, aztán mikor összenéztek, mondd neki, hogy: Milyen csinos vagy ma! Olyan jó mindig rád nézni, mindig figyellek a buszon, hogy ma vajon itt leszel-e.
2011. ápr. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%

Következő mondat, miután ottvagy vele szembe:


szia, te fingtál?ja, bocs...én voltam

:DDDD

2011. ápr. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Beszélj vele úgy, mintha ezer éve ismernéd. Mintha egy régi ismerőst szólítanál meg.
2011. ápr. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Kérdezz,tőle valami tök kamu dolgot,pl az időt!!Aztán kezdj el vele beszélgetni pl szép az idő...aztán szépen napról napra...szerintem
2011. máj. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!