Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy szólítsam meg élőben? (A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szólítsam meg élőben? (A többit lent)

Figyelt kérdés
Láttam egy lányt egy közösségi portálon, nagyon megtetszett, de azt sem tudja, hogy ki vagyok. Élőben még egyátalán nem találkoztunk, és nemtudom ha találkoznánk mit kéne neki mondanom:S Neten ismerkedésben nem hiszek, ezért nem is szeretnék neki írni/msn címért könyörögni.
2010. júl. 26. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
HééééJly! teee!! :O valahogy így
2010. júl. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen közösségi portálon láttad először! Dönts a képei alapján, ha a profiljában van legalább 2 olyían kép, amiben hiányos öltözetben van, akkor nem kell leszóllítanod, elég ha egy 10 ezrest lóbálva megcsöcsörészed.
2010. júl. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Közös ismerős vagy ha valami szórakozóhelyen pl diszkóban nagyon egyszerű én mindig úgy nézem ki a csajokat, hogy miközben más lánnyal táncolok akkor mérem fel ki néz engem kinek tetszhetek.Aztán valahogy belebotlasz udvariasan leszólítod vaalmi hülye ürüggyel úgyis elfelejti:D.Legfeljebb elküld melegebb éghajlatra, dehát nincs vesztenivalód szerintem.Én sem szeretem felvenni msnre hogy addig nemismertem ez szerintem oylan kicsinyes,előbben sokkal jobb.Vagy ha diszkóban nem akkor biztos van oylan haverod aki ismeri,kimentek kocsikázni megmondod neki hogy hívja ki aztis"mert az jó nő"nos megy eeeeeez vagy még van 1000 lehetőség találd fel magad:D
2010. júl. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
keszd igy: Szia!
2010. júl. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
bocs,kezd.
2010. júl. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

egyebkent hihetsz a netes ismerkedesben.

en is ott ismertem meg a parom. lassan egy eve egyutt elunk.

mellesleg kijottem miatta az usaba.

ugyhogy mindent bele :)

2010. júl. 27. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!