Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan jöhetnék össze vele? 18F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöhetnék össze vele? 18F

Figyelt kérdés

Együtt dolgozunk most, de én csak diák munkás vagyok. Van egy tőlem pár évvel idősebb lány akinek van egy

kislánya. De van egy udvarlója de az meg eléggé öreg hozzá, és az is ott dolgozik. Mi elég jól elvagyunk munka közben is. SEGITSÉGETEKET kérem hogy hogyan csinálhatnám hogy összejöjjünk.

Hát meg egy idős ember mit tud adni, meg úgy pörögni mint akár én.


2010. júl. 26. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:

De sajnos a lánynak kell választania.

És nem más fog dönteni, az is függ hogy a nőnek mi az igénye, lehet hogy sok pénze van, megvan a családi háttér,amit tud biztosítani a nőnek és annak lányának, neked pidig nincs.

2010. júl. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem hiszem mert ő is ugyan olyan munkás mint mi nem hiszem hogy sok pénze lenne.
2010. júl. 26. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!