Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, haggyam vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, haggyam vagy ne?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki nagyon tetszik nekem ,de én nem merek közeledni felé. Oka is van ennek.

Nekem nincs egyetlen barátom sem (de komolyan egyetlen sincs),egész nap a net előtt ülök és kockulok. Aztán most megijedtem, hogy majd mégis miről fog tudni

beszélgetni velem ez a lány? A megabitekről meg a gigabájtokról? Mert kb. csak ezekhez értek. Ahogy láttam, a lánynak elég sok barátnője van, ha elcipel az ő társaságába, ott miről beszélgetek majd velük? Ergo semmiről.

Nem akarok megalázkodni senki előtt,ennyi büszkeség azért bennem is van.

MIt tegyek? Ti mit tennétek?


2010. júl. 26. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Megfigyelnem hogy a lany mit szeret es kiprobalni vagy erdeklodni afelol. Mar bocs de eleg balfek vagy ha egesz nap a gep elott ulsz. Nehez lesz de hatha sikerul. Ha nepszeru csaj akkor ne is probalkozz...
2010. júl. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amennyire tudom nem népszerű, legalábbis amikr én látom, akkor csendes, visszafogott.
2010. júl. 26. 12:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Helló! Először is nem annyira tragikus a helyzet mint ahogy most te érzed( nem tudom hány éves vagy, de akár 10-20 akár 20-30 közötti abból indulj ki, hogy általában amiket leírtál magadról( gép, 0 barát) nem tételezik fel egy fiatalemberről sem. Ami pedig a sok barátnőt illeti nem tudhatod, milyen barátnők, úgy értem felszínes haverság vagy mély barátság( szerintem felszínesek) nyilván neked is vannak felszínes kapcsolataid tudod pl iskolából néhány fiú haver akivel néha eldumálsz vagy mászkáltok pl szünetben.

Miről beszélgettek? Totál egyszerű mindenről ami eszedbe jut. Pl mit csinál szabadidejében, mi érdekli, milyen filmeket szeret,van-e kutyája, macskája...rokonairól pl szereti-e az uncsitesókat, elmeséled a te háttértörténeted pl mit szeretsz nézni a tv-ben, történeteket nyomatsz amiket hallottál( de nem úgy mint ha veled történt volna) pl anno gimiben volt nálunk egy srác és .............. a lényeg legyél laza, nem szabad görcsölni.Hidd el első beszélgetésnél nem kell előadnod minden infót magadról és a lány sem teszi ezt, csak szép fokozatosan. A barátnői pedig ne frusztráljanak, légy velük is kedves aztán ha úgy érzed nem vagy szimpi ne érdekeljen mert, ha befordulsz rajta akkor gyenge vagy hagyd figyelmen kívül és továbbra is légy bűbáj a kiszemelt hölggyel hidd el értékelni fogja. Előtte azért mérd fel a terepet, hogy egyáltalán bejössz-e a csajnak( pl jelek) és akkor hajrá.


Sok sikert!


27/F

2010. júl. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Most olvasom figyelmesebben, hogy azt írtad "ha elcipel az ő társaságába" vagyis miről beszélünk? Nagyon előreszaladtál gondolatban. Először ismerd meg a leányzót majd utána görcsölhetsz a barátnőin. Amúgy sem logikus amit feltételezel, mert ha bejövök egy csajnak és bepróbálkozik nálam akkor miért cipelném el rögtön a haverok/barátok közé amikor még 1, nem is ismerem, 2, miért kellene konkurencia számomra, 3, miért tenném ki a leányzót ilyen kellemetlenségnek rögtön az első alkalommal. Elsőnek randizgatás aztán az események függvényében jöhetnek a bemutatások.

Légy magabiztos és ne túráztasd magad feleslegesen.


Ismét 27/F

2010. júl. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!