Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen egy csaj ha szerelmes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy csaj ha szerelmes?

Figyelt kérdés
úgyértem miket csinál ha pl. buszon a kiszemelt pasi ott ül mögötte
2010. júl. 25. 17:09
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
még soha nem beszéltem vele de megprobálok minnél több egyértelmű jelet küldeni(ezt akartam megkérdezni hogy amiket ő csinál azok is jelek?)nem szeretnék befuccsolni, mert nyáron igaz hogy havonta 1-2-szer látom de tanévbe szinte mindig azzal a busszal utazik amivel én...
2010. júl. 25. 17:24
 12/23 A kérdező kommentje:
nem sok mindent tudok róla max. annyit amennyit ismerőseitől tudok meg amiket kiir magáról internetre...
2010. júl. 25. 17:28
 13/23 A kérdező kommentje:
légyszi irjatok még sokan, bármilyen tapasztalat érdekel...
2010. júl. 25. 17:32
 14/23 anonim ***** válasza:
30%

Milyen egy pasi ha szerelmes?

forditva?

2010. júl. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
hááát olyan mint én most meg van zizzenve és ha a csaj a közelében van akkor csinálok olyan vicces baromságokat hogy az hihetetlen
2010. júl. 25. 19:33
 16/23 A kérdező kommentje:
légyszi irjatok
2010. júl. 25. 19:34
 17/23 anonim ***** válasza:
miket csinálsz?
2010. júl. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

sztem küldj te is neki jeleket, ne csak ő neked! pl nézd sokáig, úgy, hogy észrevegye, és amikor észrevett, akkor mosolyogj rá, hogy érezze, igen, téged nézlek! De ne úgy, hogy az összes haverod bámulja közben, és mindenki vigyorog, mikor ő odanéz, mert akkor azt hiszi, hogy rajta poénkodtok, és az nagyon ciki tud lenni!!

Meg egyszer odamehetsz hozzá dumálni is..:P sztem nem fog megharagudni..valami bagatel kérdéssel, pl, nem tudod mikor ér be a busz, vagy valami hülyeséget..és onnantól meg lökheted neki a dumát. Esetleg megkérhetsz egy közös ismerőst, hogy mutasson be neki, vagy "véletlenül" szervezzen egy közös találkát, ahol vagytok többen, és össze tudtok haverkodni, és jöhet az, hogy "áááhh én már téged ismerlek, láttalak egy párszor a buszon, és annyira király, hogy végre megismerhetlek.." meg valami hasonlót..ha elkezdesz vele beszélgetni, akkor már úgyis fogod érezni, hogy akkor van esély vagy nincs.

Sok sikert!

18/L

2010. júl. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
utolsóval egyetértek szerintem is... és véleményem szerint jelek! :)
2010. júl. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

milyen egy szerelemes lány?

az első fázisban, az ismerkedésnél még próbálja felhívni a figyelmet, mosolyog, néz, feltűnő dolgokat csinál, elpirul, össze-vissza beszél, csillog a szeme, nem figyel amit mások mondanak és állandóan a pasiról beszél

a következőben, amikor a kapcsolat eleje van picit szégyelnős a fiúval, de a zavarbajövés már enyhül, de még mindig csillogó szem, izgalom, ha a közelében van, nem tudja mit mondjon, mit csináljon

amikor már komolyabb a kapcsolat akkor a szerelmes lány boldog...és büszke a párjára, nyilvánosan is kimutatja, kézenfogva járkál vele, megcsókolja, természetesen viselkedik mellette, de még mindig nagyon ad mindenre

és a kapcsolat végén a szerelmes lány...szomorú, szenved, sír és állandóan rá gondol, a közös élményekre és arra, hogy ez már nem lehet az övé... :(

2010. júl. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!