Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem lesz sose semmi belőle?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lesz sose semmi belőle?

Figyelt kérdés

A nők 70% szerint jól nézzek ki, sármos vagyok. A nők 95%a szerint vicces, jó társaság, okos és temperamentumos vagyok.

Ezek voltak a pozitív dolgok. :D Negatív csak annyi van hogy szeretem piszkálni a csajokat. :) Mi lehet a gond? Volt már 2 modell is aki szerelmes volt belém, és még se lett belőle semmi komoly. Szóval nem lehet azt mondani h csak kamuból mondják ezeket. :)Önbizalmam is van, néha túlzotan is. :D Ez sem lehet hiba. Talán túl sokat agyalok? :D 19/f


2010. júl. 24. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne piszkáld a nőket.

Nem mindenki vevő a hülyeségekre..

26/l

2010. júl. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
21:42: de én szinte attól maradok életben h piszkálom őket, szinte mániákusan. :D tetszik is nekik, csak hát msnen nem mindig úgy jön le h viccelek. :) Ne msnezek? muszáj, sajnos már csak ezzel tartsák a kapcsolatott a fiatalok. :)
2010. júl. 24. 21:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne piszkálódj, és fogd visszamagad.-->"Önbizalmam is van, néha túlzotan is."
2010. júl. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi, de ez max a következő életemben fog bekövetkezni. :D
2010. júl. 24. 21:49
 5/8 anonim ***** válasza:
mivel/hogy piszkálod a csajokat? :D
2010. júl. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

:D:D

Ez tetszik!Velem ugyanez van,csak fordítva!Lány vagyok,és a fiúkat cseszegetem!:D

De engem a piszkálódás éltet,nem fogom abba hagyni,érteni kell a poént,aki nem veszi a lapot,az nem hozzám való!:D Szerintem Te se változz meg emiatt,ugyis találsz hozzád valót!;)

2010. júl. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát, sztem meg az a jó, ha piszkálódás van:D:D Én is bírom és szinte a létfeltétel kb. Gáz, ha nincs nekik humorérzékük, ennyi. Keress olyat, aki hasonló, mint te.


23/L

2010. júl. 25. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
jól mondjátok. :D csak hát azért a csajok kevésbé kaphatóak erre, ritka sajnos az ilyen lány, de úgy látom azért van. :)
2010. júl. 25. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!