Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akinek lementettem a fényképét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek lementettem a fényképét, sose lett belőle semmi. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Csajoztam, és eddig lementegettem a leendő barátnők képeit, de nem jött össze egyikkel se, mindig közbe jött valami. Most nem mentettem le, és eddig jól alakul. Elég babonás vagyok. Van valami igazság belőle?
2011. márc. 24. 16:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Én meg eddig amelyik barátnőmről portrét rajzoltam azoknak a kapcsolatoknak mind vége lett! És ezt hót komolyan mondom.

Amíg nem rajzoltam le őket addig minden tuti volt, és amikor megkértek rá és lerajzoltam onnantól kezdve romlott a helyzet és vége lett.

Azóta nem rajzolok...


Tudom ez egy iszonyatosan nagy baromság de ez van.

2011. márc. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ennek semmi köze hozzá.
2011. márc. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha babonás vagy ne mentsd le a képét meg minek azt lementeni van internet iwiw facebook megnézheted akármikor.
2011. márc. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az válik be,amiben hiszel. Ha nem hinnél benne, észre sem vetted volna ezt a "véletlent". Egyébként én akinek lementettem a képét,mind összejött.:))) Hit kérdése.
2011. márc. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Véletlen egybeesés.De ha babonás vagy az tönkreteheti a kapcsolatotokat :S
2011. márc. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
a portré az azért van mert nem tetszett nekik amit rajzoltál és azt gondolták hogy te is olyan rondának látod őket (persze a rajz biztos szép volt de a lányok ilyenek)
2011. márc. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Most tűnt fel nem régen. A mostaniét nem mentettem le, és már 1 hónapja együtt vagyunk. A többiekkel nem haladtunk ennyire... Hülyén hangzik, én is meglepődtem rajta.
2011. márc. 24. 17:02
 8/10 anonim ***** válasza:
portréval szerintem csábítani lehet de utólag már ne rajzolj nem tesz jót az önképüknek.
2011. márc. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
szerintem érdekes, nincs túl sok közük egymáshoz de lehetséges hogy nálad ez igy van,ahogy írták mások is: hit kérdése, és szerintem lehet benne valami..:D
2011. márc. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mostmár vigyázok :D
2011. márc. 24. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!