Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kéri a párom el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kéri a párom el egy másik lánynak a fényképét msn-en?

Figyelt kérdés
elvannak mentve a beszélgetések msn-en, és gondoltam átnézem, h mi kell és mi nem(hivatalosak kellenek) erre látom, hogy a párom elkezd beszélgetni egy csajjal és utána meg mondja neki, h jó a képe küldje át! ez most mi?
2011. máj. 27. 18:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A párod lebukott! Tetszik neki a lány!
2011. máj. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
29%
kíváncsi hogy néz ki. bár elég furi,hogy idegen csajokkal msn beszélget
2011. máj. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

háááát szerintem elég egyértelmű:S ha barátkozni akarna vele, akkor nem kellene neki a csaj képe. szerintem kérdezz rá, hogy ez most mi volt, mert neked nagyon nem ok. mondd neki azt, hogy te örülnél ha én küldözgetném srácoknak a képem? téged nem zavarna hogy más srácok arra csorgatják a nyálukat, amiket átküldök nekik?


amúgy honnan ismeri a csajt? érdemes lenne valahogy ezt is kideríteni...

2011. máj. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Tetszik neki a lány . Kérdezz rá hogy ki ez,persze azt fogja mondani hogy nem tetszik neki,de látni fogod a reakcióján hogy tényleg nem tetszik neki vagy igen csak letagadja.
2011. máj. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 szamóca.. ***** válasza:

látni akarja...

hűséget vársz vagy vakságot?

2011. máj. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nem is biztos, hogy a lány volt a képen.

(Igen, tudom, naiv vagyok, és?! :P)

2011. máj. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
De a lány van rajta és bikinibe... Rákérdeztem a páromnál és mondta, hogy már régebb óta ismeri, de azt nem mondta honnan... Megkérdeztem egy közeli haverját, h szte mi ez és ő csak ennyit válaszolt: boldog és szeret engem, ne aggódjak... most azért mondta,h megnyugodjak, vagy nem akar nekem vmit elmondani. Ezt nem fogom megtudni soha szerintem...
2011. máj. 28. 12:50
 8/17 anonim ***** válasza:

egy haver minden esetben falaz. még akkor is, ha te is jóban vagy vele. ez fiúknál alapszabály. szóval az ő szavára én ilyen esetben nem adnék.


és akkor is ki lennék akadva, hogy miért kell idegen csajok bikinis képét elkérni...

2011. máj. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
mi a f@szért nézed át a beszélgetéseit? Ha én ezt megtudtam volna a barátnőmről, én dobtam volna ki őt. Egyébként baromi ciki, ha kiderül, hogy van még 1 barátnője, én is hasonló módon buktam le, csak nekem az iPod-omon maradt megnyitva egy chat ablak, és ott derült ki, hogy 2 bartánőm van. Akkor mind2 kidobott. Nem baj, azóta van másik :D
2011. jún. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 cherry. ***** válasza:

A válasz írója 62%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:20


Írtózatosan nagy f`asz vagy.

2011. jún. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!