Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Legfőképp fiúk véleményére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legfőképp fiúk véleményére vagyok kiváncsi, de ugyanúgy lányokéra is. A fiúk miért csak a nagymellű p*icsás csajokra buknak?

Figyelt kérdés
Én nem tartom magam szépnek, de mindig azt mondják, hogy nem ronda, hanem hülye vagy... De vannak olyan lányok Isten ments, hogy kritizáljam őket nem is rossz indulatból mondom.. De tényleg elég igénytelenek(zsíros haj, koszos köröm stb.) És amúgyse valami szépségek és Nekik mégis van pasijük én meg tudom magamról, hogy igényes vagyok és nem is vagyok elöl deszka hátul léc se kövér se sovány mégsincs senkim :(
2008. nov. 21. 07:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Na nekem egyáltalán nem ezek a cicababák jönnek be.Sokkal inkább az aranyos ,kedves,szolidabb lányok,akik ugyanúgy lehetnek szépek,sőt.Soha nem a mellmérete miatt tetszett meg egy lány.Meg fontos,hogy a lány értelmes,intelligens legyen,és ne csak a külsőségekre menjen.

Nem tudom,sok mindenen múlik,de nincs szerencsém,mert ezek a lányok már nagyrészt foglaltak.Így nekem sincs senkim.


Ne a másikat nézd,hogy neki van párja,mert sehova nem vezet,csak bekattansz.

De azok alapján amiket írtál,vagy nem vagy elégedett magaddal,vagy túl nagyok az elvárásaid a fiúkkal szemben.Ha nem tartod magad rossz csajnak,valaki már tuti,hogy észrevett,de lehet,hogy Te észre se veszed.

Szerintem nem feltétlenül kell egy lánynak keresnie.Elég ha észreveszi,ha szeretnék megismerni,és ad egy esélyt a srácnak.Vagy ha nagyon tetszik egy lánynak egy fiú,kimutathatja,hogy kedves vele,vagy mosolyog rá,és akkor a srác is felbátorodik.Nem neked kell leszólítani őket,de az se megoldás,ha tetszik valaki és nem mutatod ki,mert akkor a fiú azt gondolja nem érdekled.

Szerintem csak eddig nem volt szerencséd, ez változhat,vagy kicsit tegyél érte.;)

(21f)

2008. nov. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy az első mondatodban van a válasz is...

"Én nem tartom magam szépnek..."

Szóval, ha magad nem tartod magad szépnek/elfogadhatónak, mások sem látnak annak. Lehet, hogy a zsíroshajúnak pont úgy kerek a világ, ahogy van, és a fiúk érzik ezt.

Ha megtanulod szeretni/elfogadni magad/a külsődet, a kisugárzásod rögtön változik, és felfigyelsz majd néhány érdeklődő tekintetre... és így tovább...

2008. nov. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
100%
Szia, ugyanazt tudom én is mondani, mint a többiek. Mindenkinek más az ízlése. Nekem is tetszenek a kismellű lányok, nem a külső a legfontosabb, hanem hogy kedves, és barátkozó légy. Ha bezárkózol, akkor lehet, hogy elriasztod, vagy mégkevesebb esélyt adsz annak a srácnak, aki szeretne téged szeretni. Minden jót!:)
2008. nov. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%
Ez a természet rendje, mindenki a tökéletesről álmodik. Mi férfiak a formás nőkről ti pedig az izompacsirtákról. Ha nem így lenne akkor most éhen halna Sorbert Norbi és a haverjai. De miután érettebb lesz az ember rájön hogy a külső nem minden, bár attól még lehet tökéletes alakú párja. Ne csüggedj! Ha mások dicsérik jó alakod akkor már csak fejben kell felnőnöd a párkapcsolathoz és ennek is eljön majd az ideje. A változás már elkezdődött az életedben hisz felismerted hogy változtatnod kell és talán már tudod miben és ehhez segítséget is kértél. Csak légy továbbra is körültekintő.
2008. nov. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2008. nov. 23. 13:23
 16/16 anonim ***** válasza:

Én is azt érzem, amit Te. Hogy nehéz ma "normális" pasit találni. Igazából engem az bizonytalanít el, hogy ha végre bízom valakiben, mindig eljön egy paillanat, amikor megbámul vagy rajta felejti a szemét egy nagymellü csajon.... aki talán közel nincs olyan ápolt vagy csinos, mint én. Na ettól teljesen elveszítem az önbizalmam, s jönnek a kisebbségi komplexusok....... s rájövök, hogy bármennyire is hangoztatják, hogy nem a külsö számít, rájössz, hogy DEHOGYISNEM!!!!!!!!!!!!!!

Persze nálam az is lehet a baj, hogy volt már nem egy csalódásom, s nehéz feldolgozni és visszanyerni az ónbizalmat.

2009. okt. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!